Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz honda23 #6338 üzenetére

    Nekem is a jelenlegi októberi.
    Igen én is erre gondoltam,hogy csináltak valamit jelen esetben a cinema 3D tv ről beszélünk és azt hitték hogy hát jó oké venni fogják....de erre szerintem nem hogy ekkora lesz rá a kereslet és elkapkodják mint a cukrot és mindenki ilyet szeretne majd.így hát nem bírta a piac és minél rövidebb idő alatt minél többet kellett gyártani és ez lett a vége.Mert még olyan júliustól szeptemberig annyira nem volt "menő" ez a típus de mikor bementem dec 2 án a boltba hogy cseréljék ki mert rossz hát még van ennyi de ha ez se lesz jó akkor csak február elején lesz tv :Y mondom mi van?! Erre felmentem a netre mert a google a barátom :B rákerestem hol van még és hát nem volt túlkínálat belőle értelmesebb "felkapottabb helyeken"
    De amúgy jaaa teljesen korrektek voltak minden esetben.Hozzátenném hogy azt mondták a szervízben is az incidens után hogy azért bánnak így a tv-vel mert ez már úgy se kerül vissza hozzám szóval tök mind 1 hogy hová teszik mert az LG nem vacakol ilyenen ilyen időintervallumon belül.... nem jó akkor kapsz másikat. :DDD

    Más...aki PC vel összekötve nézi a filmeket és említette hogy 2 oldalt ilyen kb 2cm es csíkban szétesik neki a 3D mint nekem is többek között több filmnél is pl transformers 3 újabban akkor fel!3D nél america kapitánynál és még sorolhatnám,gyakorlatilag az összes filmnél az avataron kívül :U van megoldás! ki kell iktatni az automatikus forced 16:9 et és az automatikus Pan&scan-t MPC-on vagy amilyen lejátszón keresztül nézed csak én nem tudom hogyan :F
    Valaki tudja?Próbálja már meg és írja le légyszíves :R

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák