- Haladó fotósok digitális fényképei
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Melyik tápegységet vegyem?
- Samsung LCD és LED TV-k
- Shield TV-t csinált a Shieldből az NVIDIA
- Gaming notebook topik
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Házimozi haladó szinten
- Milyen monitort vegyek?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
coyotex
tag
Köszi.Engedèlyeztem a fejlesztői beàllitàsokat de ott se talàlom.Ahogyan azt sem hogy a nèvjegyeket hol tudom beàllitani melyiket mutassa.Most minden nèvjegyből 3 van.Bocsi de kicsit ùj nekem ez a rendszer.Eddig egy Mate 10pro-m volt.
-
Luck Dragon
támogató
-
Golyo69
senior tag
Szuper lett , komoly lépés ez a note szériára nézve . Ellenben nem értem ha már Pro akkor miért nem sikerült egy 5G-t is hozzá társítani mert ebbe illene igazán . Ha 5G-s szeretnék ebből a szerbiából akkor egy különálló más specifikációval megáldott példány lesz az ember előtt , ez olyan nyehhh...
Tesztben nem láttam , de nagyon szereti a Xiaomi a fényérzékelőt nem jól beállítani , vajon itt is tetten érhető ?
Gyenge WiFi modemért nagy kár , egy okostelefonnak az egyik nagy lelke . Bár kárpótolhat a szép szine míg megtalálja a hálózatot .
Otthon elsőre 300/300-at mertem wifin. Nem is próbáltam többet..majd mérek még
-
tonyrulez
őstag
Üdvözlendő a GCam a tesztben, mert azzal mindig jobb fotókat lehetett lőni mint gyári szoftverrel (legalábbis Note3 és Note5-ön így volt). A GCam tudja használni az összes szenzort? Mert korábbi Note szériákon csak a főkamerát értem el vele - bár lehet ez csak az adott gcam port hiányossága volt.
AOSP ROM-al bizony jó kis telefon lenne. De azért a 2/3-ába kerülő Poco X3 NFC, ami ezek szerint jobb képeket lő, kicsit bezavar a képbe. Lényegében ugyanaz a 2 telefon, egyedül az IPS és a hibrid SIM tálca az eltérés a Note-hoz képest, és mégiscsak 40ezerrel olcsóbb...
-
Nyiaz
aktív tag
1,5 hete használom, se wifi, se kijelző problémát nem vettem észre.
Ja, és mást se... -
novinyul
veterán
Realme X2 Pro
Nem lenne akkora gond az IPS sem 80-ért abszolút jó vétel, viszont ugyanilyen a főszenzorom, és hát kivilágításkor szerettem volna hosszú záridővel jó kis fotókat lőni, de mosott, bemozdult képek voltak állvánnyal... Bíztam benne, hogy egy nagyobb kamera (nem csak mpx-ben) jobb lesz, de nem győzött meg. Írták sokan az F3-at, bejövős készülék, de a jack és a szenzor miatt kiesik. Kicsit keveslem adatok alapján azt az 1/2'' -os méretet. novinyul: Kerestem fototrenden keresőben, de nem találom.
Nem is oda raktam, hanem ide [link] Amúgy meg az IMX582 egy jó kis szenzor.
-
exedoc
senior tag
Két hete használjuk már sszonykával együtt. Szépen egybevan minden, picit tényleg lehetne jobb a kamera, és az értesítési led is hiányzik, ezen kívül pöpec. Úgy gondolom 120 ezer pénzért bőven jó.
-
SkiDev
őstag
Realme X2 Pro
Nem lenne akkora gond az IPS sem 80-ért abszolút jó vétel, viszont ugyanilyen a főszenzorom, és hát kivilágításkor szerettem volna hosszú záridővel jó kis fotókat lőni, de mosott, bemozdult képek voltak állvánnyal... Bíztam benne, hogy egy nagyobb kamera (nem csak mpx-ben) jobb lesz, de nem győzött meg. Írták sokan az F3-at, bejövős készülék, de a jack és a szenzor miatt kiesik. Kicsit keveslem adatok alapján azt az 1/2'' -os méretet. novinyul: Kerestem fototrenden keresőben, de nem találom.
-
Luck Dragon
támogató
Szuper lett , komoly lépés ez a note szériára nézve . Ellenben nem értem ha már Pro akkor miért nem sikerült egy 5G-t is hozzá társítani mert ebbe illene igazán . Ha 5G-s szeretnék ebből a szerbiából akkor egy különálló más specifikációval megáldott példány lesz az ember előtt , ez olyan nyehhh...
Tesztben nem láttam , de nagyon szereti a Xiaomi a fényérzékelőt nem jól beállítani , vajon itt is tetten érhető ?
Gyenge WiFi modemért nagy kár , egy okostelefonnak az egyik nagy lelke . Bár kárpótolhat a szép szine míg megtalálja a hálózatot .
-
Omis
senior tag
-
dave987
aktív tag
-
dave987
aktív tag
Esetleg nem volt kikapcsolva az F3on az automata fényerőszabályzás? Mert a magas értéket mindig automatán tudják,anélkül nem tudod olyan magasra húzni a szabályzóval.
-
Arween
senior tag
-
Zsoleszhun
addikt
-
novinyul
veterán
-
jUUh
addikt
-
gery1984
csendes tag
-
batai15
félisten
Mondanám hogy Best Buy ,csak házon belül sok a konkurencia, szoftveres támogatás oldalról meg nulla szinte a gyártó már .
Kissé unalmas már maga a gyártó is ezek miatt . -
Omis
senior tag
Hello teljesen jó a kijelző napfényben (tesztelve)
-
Arween
senior tag
Sehol max 10 másodpercig aktív.
Most adtam el egy Poco F3-at többek közt a napfényben alig látszódó kijelző miatt. Note 10 pro-ban mennyire jól látható a kijelző napfényben? Rendelnèk egy ilyen telót csak fèlek ennek is nehogy gyenge legyen a fènyereje

-
coyotex
tag
Hogy lehet beállítani hogy az Always on Display mindíg látható legyen?
-
UdiAti
csendes tag
-
Omis
senior tag
-
espi38
őstag
Az mi11 lite teljesen ki maradt a listából, pedig egy remekre sikerült ketyere.
Ezzel a vekonysaggal súlyával levett a lábamról nem beszélve a kijelzőről.
-
novinyul
veterán
-
UdiAti
csendes tag
-
Richoo44
aktív tag
Ha azt vesszük hogy a Pocot 80 ért vettem hazai garanciával, még véletlenül sem èri mert ez a teló,ennyiért.Szerintem, tudom szubjektív. Milyen Realme?
Richo -
yuing
őstag
Nagyon jól áll neki ez a szín, a Xiaomi mostanában eltalálja a dizájnt.
-
Lomha 8V
addikt
Hát nem tudom, furcsa nekem, hogy ez ajánlott lett. Elég sok a "de".
-
Omis
senior tag
-
Bagoly01
őstag
-
novinyul
veterán
-
Bagoly01
őstag
No, megvárom még a Poco F3-at, meg a Samsung A72 5G-t, aztán eldöntöm, hogy milyen telefont vegyek.
Eredetileg Mi 11-et akartam, de annyira rosszakat írnak az üzemidejéről, hogy lemondtam róla
Maradt versenyben a Redmi Note 10Pro, a Poco F3 és a Samsung A72 5G.
Igazából egyik sem tökéletes, mindegyiknek van előnye és hátránya, szóval lehet, hogy esztétikai alapon fogok dönteni (de akkor ugye visszajön a versenybe a Mi 11, mert vitathatatlanul az a legszebb közülük
)Mi 11-et választanám.
-
Donki Hóte
veterán
No, megvárom még a Poco F3-at, meg a Samsung A72 5G-t, aztán eldöntöm, hogy milyen telefont vegyek.
Eredetileg Mi 11-et akartam, de annyira rosszakat írnak az üzemidejéről, hogy lemondtam róla
Maradt versenyben a Redmi Note 10Pro, a Poco F3 és a Samsung A72 5G.
Igazából egyik sem tökéletes, mindegyiknek van előnye és hátránya, szóval lehet, hogy esztétikai alapon fogok dönteni (de akkor ugye visszajön a versenybe a Mi 11, mert vitathatatlanul az a legszebb közülük
) -
haypro
senior tag
A kamera (ebben a tesztben) egyértelműen csalódás. Érdekes, sehol máshol nem mondták, hogy az X3 jobb képeket lőne a főkamerával, sőt.
-
UdiAti
csendes tag
Érdekes, erről még nem is hallottam. Köszi!
-
jUUh
addikt
Ez az elszíneződés viszont nem túl jó hír. Nekem volt tőlük (többek között) Note 8T-m - hát nem voltam felhőtlenül megelégedve a kijelzővel, időnként eléggé "szellemképes" volt (világos tartalmaknál lehetett látni még jó darabig az előző képernyő tartalmát; leginkább a főképernyő ikonjai köszöntek vissza) vagy mi fene. Note 5-nél szintúgy belefutottam ilyenbe (bár az csak rövid ideig volt meg). Úgy tűnik a kijelzőiknél rendszeresen vannak problémák...
Amennyire én tudom, a technológia ilyen. A 120hz + AMOLED paneleknek ez a karakterisztikája. Állítólag Pixel-eknél, S20,21-nél, OnePlus-on, még iPhone-on is van. Más kérdés a gyakoriság előfordulása, nameg, hogy mennyire javítják szoftveresen, ugyanis bizonyos szintig lehet.
-
UdiAti
csendes tag
Ez az elszíneződés viszont nem túl jó hír. Nekem volt tőlük (többek között) Note 8T-m - hát nem voltam felhőtlenül megelégedve a kijelzővel, időnként eléggé "szellemképes" volt (világos tartalmaknál lehetett látni még jó darabig az előző képernyő tartalmát; leginkább a főképernyő ikonjai köszöntek vissza) vagy mi fene. Note 5-nél szintúgy belefutottam ilyenbe (bár az csak rövid ideig volt meg). Úgy tűnik a kijelzőiknél rendszeresen vannak problémák...
-
UdiAti
csendes tag
Nagyon tetszetős készülék, jópofa ez a fan festival kiadás is. Tényleg megérdemelte a plecsnit. Viszont csak a kerete műanyag; a hátlapja ugyanúgy üveg, nem? ("A műanyag ház mondjuk kifejezetten csúszós lett, úgyhogy érdemes a mellékelt tokot ráöltöztetni, amitől persze a 164 x 76,5 x 8,1 milliméteres és 193 grammos, amúgy is kétkezes jószág még terebélyesebb lesz, a fogás viszont stabilabb. Az összeszerelés makulátlan, a megjelenítőt Gorilla Glass 5 üveglap védi")
-
Doki42
őstag
Nekem tetszik, bár f3 jobban
-
novinyul
veterán
Fotós topikba vannak fent képek. Szerintem bőven jó a kamera(ár-érték arányban)
Bagoly01: Persze
-
Bagoly01
őstag
-
SkiDev
őstag
Kicsit én is többet vártam a kameráktól, mióta megjelent azóta vártam a tesztet, de most kicsit meginogtam, hogy le akarom-e cserélni a Realme-met...
Pedig azért sok mindenben előrelépés lenne. -
WhiteWalker
nagyúr
"WiFi modem (802.11a/b/g/n/ac, Direct, HotSpot): több routerre kapcsolódva is a szokásos letöltési sebesség felét kaptam, feltöltésnél pedig annál is kevesebbet"
Ezzel most akkor mi van? Szoftveres gond, ha igen akkor javitják , ha nem akkor így marad mig elhalálozik a készülék??
Xiaomi , menj haza , részeg vagy...

-
jUUh
addikt
Az F3 egyértelműen különösen ajánlott lesz
Én is azt jósolom.
ON: Szürke tartalomnál (pl.: Chrome lapok közötti váltásnál) 0-10% közötti fényerőnél látható ún. green tint, tehát zöldes elszíneződés? F3 és RN10Pro-s csoportokba nagyon sokan jelzik, főleg F3-nál.
-
novinyul
veterán
Az F3 egyértelműen különösen ajánlott lesz
Ma megyek érte
de ott a kamera lett vissza fogva. Viszont ha az A3 szintjét hozza(Gcam) akkor egy rohadt jó ajánlat a Xiaomi részéről. -
Zsoleszhun
addikt
-
pusszycat
nagyúr
Nekem a Mi 11 Lite tetszik, olyan kis vékonyka. És csak 159 gramm a Mi 10T amit vettem meg 230 Most tudnám értékelni a 159 grammot.
-
jUUh
addikt
Kíváncsi leszek az F3 tesztre.
Különösen ajánlott?MIndenesetre Note 10 Pro-t is elfogadnám, főleg, hogy már most van rá TWRP, AOSP romok. -
Richoo44
aktív tag
Hát, mikor megvettem az X3-at akkor jelent meg az teló.Hat örülök hogy akkor megvettem,azt hittem kamerában nagyobbat guríta 10 pro, így nyugodtság van.A teszt remek,köszönjük!.Túl nagy volt az elvárás a 108 Mptől.
Richo
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Haladó fotósok digitális fényképei
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- sz_tibor: Fekete, kerülendő cégek
- Autós topik
- Renault, Dacia topik
- Gyúrósok ide!
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Debian GNU/Linux
- További aktív témák...
- Hp Zbook Fury 15 G7 Core i9 10885H 64Gb Ram 1Tb NVMe Nvidia T2000 4Gb Boltból Garanciával
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- AKCIÓ! Asus Z170-A Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple AirPods 4 / AirPods 4 ANC Bontatlan 27% áfás ár
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Nem lenne akkora gond az IPS sem 80-ért abszolút jó vétel, viszont ugyanilyen a főszenzorom, és hát kivilágításkor szerettem volna hosszú záridővel jó kis fotókat lőni, de mosott, bemozdult képek voltak állvánnyal... Bíztam benne, hogy egy nagyobb kamera (nem csak mpx-ben) jobb lesz, de nem győzött meg. Írták sokan az F3-at, bejövős készülék, de a jack és a szenzor miatt kiesik. Kicsit keveslem adatok alapján azt az 1/2'' -os méretet.

Pedig azért sok mindenben előrelépés lenne.


