Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petata

    őstag

    Sziasztok!

    Kinéztem magamnak az LG 42 inches LA620S szériájú kijelzőjét. Utánaolvastam picit - a topikban, illetve az árukeresős értékeléseket is átfutottam -, s nem tűnik rossz választásnak, azonban pár kérdés felmerült. Először is, én leginkább filmet néznék rajta, Xboxon játszogatnék (tényleg csak ritka chillelés, nem több), belekóstolnék a 3D-be és kiterjeszteném rá a Macbook kijelzőjét. Az "okos" funkciókat nem igazán fogom használni, ezek kezdetlegességéről olvastam. Mivel laikus vagyok, nem tudom hogyan működnek a mostani TV-k, ha én hazahozom és beüzemelem, rögtön lehet is rajta nézni a fogható digitális csatornákat, vagy nem így működik? Illetve, ha esetleg beszereznék egy mediacardot, csak bedugom, más nem is kell a csatornák vételéhez? A képminőség gondolom rendben van, javarészt USB-ről játszanék le AVI- és MKV filmeket egyaránt. A legutolsó kérdés pedig a hang: elég kis szobában lenne elhelyezve (12 m2), gondolom ide elég a beépített csipogó (főleg, hogy a fal túloldalán 1 hetes baba szobája található. :) ) - csodát nem várok persze, nekem tökéletes a mostani 32"-es közös LG teljesítménye is.

    A segítséget előre is köszi!

    I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

Új hozzászólás Aktív témák