Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goldnarmz

    aktív tag

    Ismét egy nagyszerű LG firmware update.
    Rendszer: LG660s -> UTP -> Serviio server
    Firmware update előtt:
    Serviio mappából film kitallózva, felirat megy, minden oké. Én->hepi. Le kell állítanom a filmet. TV kikapcs. Na, itt jött az érdekesség. TV visszakapcs., Magic távirányítóval pipa rajzol, előjön az eddig játszott lista. Film kiválaszt, felirat megszűnik létezni. Serviioból kitallózva (filmet elölről kezdve, odatekerve, ahol voltam) felirat oké. Már ez is bosszantó volt, de még együtt tudtam vele élni.
    Firmware update után:
    Serviio mappából film kitallózva, felirat megy, minden oké. Én->hepi. Le kell állítanom a filmet. TV kikapcs. TV visszakapcs., Magic távirányítóval pipa rajzol, előjön az eddig játszott lista. Film kiválaszt, felirat megszűnik létezni. Serviioból ismét kitallózva felirat N I N C S! Másik film próba. Ismét N I N C S felirat. TV kikapcsol. Film megkeres, van felirat. ÁM: megnézem ezt a bizonyos filmet, elindítok másikat, és...? Na, na? Hát, persze, hogy N I N C S felirat! Kikapcsolás után 1 FILM erejéig ismét van feliratom. Hurrá!
    Hozzáteszem: amikor megvettem a tévét, eredeti firmware-rel minden tökéletes volt!
    Elmehet az LG a sz@rával a jó büdös francba! Hogy képzelik ezt úgy mégis?? Ha ezt tudom, eszem ágában nem lett volna LG-t venni! Azt hiszem, én a jövőben messzire elkerülöm az LG termékeket, és minden körülöttem lévő embert erre fogok ösztökélni! :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák