Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Wombath #271300 üzenetére

    Volt egy olyan érzésem, hogy csak csali és valójában jobban értesz a lámpákhoz, mint én, csak nem értettem miért dobtad be a csalit, ezért ráharaptam :D .

    "Szerintem terepre nem kell más, mint 3-4 jól eltalált fokozat, ezek között egy jó váltást biztosító kezelőfelület, a lehető legjobb optika, egy stabil, de könnyen állítható tartó és hűtés a LED-eknek"

    Én is így gondolom, bár nincsenek olyan komoly lámpáim, mint neked, annyi tapasztalatom nekem is van már, hogy ezekre rájöttem. A MagicShine-tól viszont mindíg tartottam, mert úgy tűnik rengeteg a hamisítvány és viszonteladótól fogalmam sincs mit kapok. 2 haveromnak van másolata, elméletileg marha erősek, de valójában az öreg S2+ lámpám fényének a tizedét ha tudják. Na az valóban csilliólumenes kínai :D .

    #271310 Fishor: így fejből fogalmam sincs, az Astrolux biztosan nem jobb, mint a Cateye, azt csak azért szoktam ajánlani, mert talán a legolcsóbb normális bringalámpák. Ha valaki filléres lámpát keres, de látni is akar sötétben, annak megfontolandó lehetőség.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák