- Bukta a GeForce RTX 5090D-t Kína?
- Milyen SSD-t vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- HDD vs SSD: Ki nyer 2025-ben? – Tech Percek #4
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Futtasd helyben a Qwen3-at: ingyenes nagy nyelvi modellek az Alibaba konyhájából
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Hővezető paszták
-
PROHARDVER!
Internet, TV, és telefon szolgáltatók, pro és kontra
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
-
Nekem van is még ilyen piros telefonom, igaz már használaton kívül. Nem régen még be is volt kötve harmadik telefonnak a konyhába, igaz tárcsázni nem lehetett vele, mert nem tud tone üzemmódot, de bejövő hívást fel lehet venni.
-
#41133696
törölt tag
A letöltési kapacitást 100%-ban én sem tudom kihasználni, de amikor gépet váltok, vagy Windows-t telepítek újra akkor igen, mert a több száz GB-nyi Steam, Origin játék sokkal gyorsabban jön le, mint a 60-assal jött. A korábbi 20-as VDSL2-vel bele is rokkannék
"Vdsl2 eaetén az sem jellemző, hogy a letöltés belassulna a feltöltéstől, ha ilyen hiba van az minden esetben a routerben lévő qos hibája, amúgy viszont nem jellemző hogy bedugul, mivel a feltöltés viszonylag jó, így van hely az ack csomagoknak"
A Telekom előszerettel osztogatja a Speedport W 724V Ci HGW-t. Erről azt kell tudni, hogy a QoS a gyengéje. A .634-es FW előtt recsegett a vonal, feltöltésnél meg a .634-gyel is azt tapasztaltam, hogy a VoIP is megszűnt a művelet idejére.
Mások a gyenge WiFi-re is panaszkodtak, de az engem akkor nem érintett, nekem ahol kellett volt jel.
-
#41133696
törölt tag
A 4200 az az Invitel, és Koax, ED3. Minden szempontból jobb az Invitel ajánlata. Pl már önmagában azért is, mert feltöltésnél egyáltalán nem fogja észlelni a letöltési sebesség csökkenését, mivel nem lesz.ED3 vs VDSL2 esetében általában, speciális eseteket leszámítva, a koax a jobb választás.
-
-
#41133696
törölt tag
Szomszéd majdnem 7 évig volt az ügyfelük. Előtte pedig egy 1 Mbps-os ADSL szolgáltatása volt egy Fraktál nevű cégtől. Szóval az Invitel a harmadik szolgáltatója, de egy dolog mindegyiknél közös, csak Internetet szolgáltatnak Neki. Szerencséje volt, mert az Invitelnek pont az ősszel volt egy olyan akciója, hogy a 30 Mbps-os kábelnetet 2 éves hűségidő vállalás mellett 2990 Ft-os havidíjért nyújtja, úgy hogy tényleg csak Internetet vesz igénybe. Pont ezért kapott egy Cisco EPC3008-at EPC3208 helyett, ami érthető, hiszen az ilyen efiknek a 3008 bőven elég, mert csak abban különbözik a nagyobbik társától, hogy nincs rajta két RJ11 csatlakozó, és két leddel kevesebb került rá ezen okból kifolyólag, na meg ugye kisebb is.
Azt mondta a mikrohullámú Internet szerelője, hogy a megyében 7000 ügyfelük van! Az egy dolog, hogy a likviditási gondokkal küszködök esetében népszerű, de a városban nagyon sok új építésű apartman esetében is fel van szerelve az ablak mellé, az eltéveszthetetlenül a szolgáltatóhoz társuló antenna, amelyek jelentős része a belvárosban mind a malomtorony irányába néz.
Szerk: a honlapon most nézem, a sebesség már fel sincs tüntetve ?
Egyébként még tavaly 1 Mbps-ot írtak, és szomszéd örül, hogy 2 felett jött... megjegyzem, ha drasztikusan nem lassult volt, még mindig az előfizetőjük lenne minden bizonnyal. A ping is betyár kategória volt
A kép meg nem semmi, valami vidéki marketinges találhatta
Jól mutat, "oszt jól van", mintha valami csúcstechnológia lenne
-
#41133696
törölt tag
szerk: Lehet éjszakára mindig az egyébként jelenleg dobozában pihenő ASUS RT-N10 PLUS EZ N Wireless Router-t kötöm a kábelmodemre
Csupán azért, hogy ne a lényegesen drágább routert terhelje.
-
#41133696
törölt tag
30-nál már elvileg engedik a 3 tévét, de ebből maximum 1 HD Stream, és 2 SD, vagy 3 SD stream mehet.
1 SD Stream 2-4 Mbps-ot vesz le a vonalból.
Vannak olyan esetek, amikor xDSL-nél a 30 fölött még jókora - akár több mint még egyszer annyi tartalék van -, ott a szolgáltató egyedi elbírálás alapján dönthetne legalább +1 HD Stream kiosztásáról, de a gyakorlat az, hogy nem piszmognak vele xDSL-nél.
pl:
A képen egy T-s példa.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- Jövőre az Apple megérkezhet 2019-be
- Bukta a GeForce RTX 5090D-t Kína?
- Gran Turismo
- Clair Obscur: Expedition 33 teszt
- Milyen SSD-t vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Motoros topic
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- További aktív témák...
- 12 Részletre BANKMENTES KAMATMENTES ASUS Vivobook 15 X1504ZA-BQ856W laptop további tulajdonsága
- Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 4070Ti Super GAMER PC termékbeszámítás
- Telefon felvásárlás!! Honor 90 Lite/Honor 90/Honor Magic5 Lite/Honor Magic6 Lite/Honor Magic5 Pro
- Tablet felvásárlás!! Samsung Galaxy Tab A8, Samsung Galaxy Tab A9, Samsung Galaxy Tab S6 Lite
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest