Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz #92251648 #90525 üzenetére

    Nem én mondtam hülyeségeket a Proac-ról... bocs. :) Ez az infó az Audiophile Szalonból származik, de tudnék mondani pár dolgot, ami meglepett az ő szájukból.. Pl. Accuphase egy sz@r Sony... csak egy a sok briliáns kinyilatkoztatás közül.

    Visszakanyarodva az akusztikához... Nem fogalmaztam pontosan, mert felba@tam az agyam, ennyi.

    Tudom hogy van visszaverődés de a Müpában ez előre megtervezett, nem valami konstans visszhang és ez semennyire nem magyarázat arra, hogy ezért jött létre a sok csatornás hang, hogy imitálja egy koncertterem akusztikáját. Francokat... azért jött létre, mert hű de baromi jó, mikor a hátam mögül jön a puskalövés... de bánom már, hogy egyáltalán megszólaltam..

    A" tenyerem a fülem mögött" pedig sokszor eljátszottam már.. :)

    (#90526) fapaci: "szóval a FLAC sem mindenható, csak egy vállalható kompromisszum."

    Mondtam valami ellenkezőt?

    Annyira bírom hogy szélsőséges helyzetekre/példákra hegyezed ki a véleményedet, (és a sajátomat) én pedig nem fogalmaztam szélsőségekben, csak általánosítottam. Pl honnan tudjam, hány zeneileg süket éretlen embert tudtál "megvezetni" MP3-al? Tudniillik, az sem mindegy, milyen zenét hallgatsz MP3-ban, mert van aminél ordít hogy tömörített, de van olyan stílus, aminél alig hallani ki valamit..

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák