Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balisz

    senior tag

    válasz NyxNyxNyx #57374 üzenetére

    Igen, én is hasonlóra gondoltam. Meg lehetne több olyan kártya amit vissza lehetne keverni a pakliba, és akkor talán normális, összetett taktikákat is ki lehetne dolgozni, nem olyanokat hogy kihúzom az arany majmot, aztán reménykedek hogy jó lapokat adjon meg hasonlók. Sajnos jelenleg nagyon sekélyes a pakliépítés.

    A swashburglar-ra: mostanában valamelyik ismert streamer (talán Amaz) játszott egy olyan aréna meccset ahol az ellenfél háromszor játszotta ki a swashburglar-t (egyszer shadowstep-el), sorrendben a kártyák amiket kapott, és ki is játszott: Tirion, Tirion, Rag Lightlord. Az ilyeneket nem kéne hagyni szerintem, mert bár külső szemlélőként jópofa, de ha kupákat akarnak építeni a játékra akkor komolyan vehetetlen. A legrosszabb az hogy gyakorlatilag nincs a kártyának hátránya, legrosszabb esetben kombó kezdőnek jó, és akkor is egy 1/1-es minion, legfeljebb nem játszod ki a kártyát amit kaptál. A mulch ezzel szemben lehet kétélű, ezért szerintem sokkal jobb, mert mérlegelni kell hogy játszod-e vagy nem. De aminek nincs hátránya azt ész nélkül lehet játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák