Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    na, ezt sikerült összehozni szombat óta.

    csak a mindenki számára elérhető bónuszokkal operáltam, és nem törtem be mindent, csak a hulladékot. a két epic szerencsés nyitás volt, igazából a cabal miatt döntöttem el, hogy a papra gyúrok, de még így is kellett kraftolni egy csomó mindent, hogy játszható legyen (két baldemaster, két pyro, egy acuhenai, egy circle, egy shade), de egész jól használható már így is. a LOE első szárnyát letoltam, sajnos pont abban nincs semmi hasznos, gold meg ugye nincs a következőre, úgyhogy most jön a grin része a dolognak. sajnos sámánhoz és zoo-hoz sincsenek meg kulcslapok (a zoohoz ráadásul kell az imp gangbang, ami két BRM szárnyat jelent). a brm mondjuk amúgy is hasznos lenne, akkor lehetne dragon priestet is játszani. úgyhogy szembesültem a friss játékosok problémájával, hogy egyszerre annyi arany kellene, amit esélytelen belátható időn belül megszerezni, ha nem lenne f2p acc, akkor megvenném a két adventure-t és arénáznék de így marad a végtelen grind, hogy meglegyen a teljes LOE, mert az entomb, a curator és az excavated evil mind nagyon hiányzik. meg ugye jó lenne nyitni egy Sylvanast a tigris helyére, vagy egy Ragnát, vagy valamit.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák