Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Ma este feljöttem HS-re, hogy gyorsan letolom a 3 wines napi questem, hogy holnap reggel ne veszítsem el az aznapit.
    Mondom gyorsan secret paladinnal megcsinálom, de az eddigi HS karrierem legfurább tapasztalata volt ez.
    Zsinórban 3x ugyan azt az ellenfelet kaptam, aki egy golden Hero-s Handlock volt.

    Mind 3 meccset nyertem ellene, de a végére már sajnáltam ilyen, és ehhez hasonló curve volt minden játékunk alatt.

    Turn 1 secret keeper, turn 2 jugger, turn 3 muster, turn 4 shredder, turn 6: természetesen Dr. 6.
    Ami a nevetséges volt, hogy mindhárom játékban 6. körben kint volt az új Dr. Balanced. Sőt a második kettőn 7. körben követte a párja...

    Az első játékunk alatt tolt egy drake-re shadow flamet, a többin nem volt board clearje.
    A tele boardra elcsattant spirittel pedig "röhögve" takarítottam le a 2 Argus-os giantjét. Egyszerűen vicc ez a pakli, hogy ideális curve esetén simán tolom vele a Turn 8 lethalt.

    És ebben az a rossz, hogy míg egy facehunternél nincs nagyon lehetőség tempó vesztésre itt mindhárom esetben bagoly nélkül mentem át a belchereket és a tauntos giantokon. Ráadásul ha a secret-ek ideális minionra aktiválódnak a divine shield miatt még takarítani sem lehet nagyon, mert onnantól pedig azért van lose, mert laphátrányba kerülsz. Én a midrange verziót játszom boom-al és tirionnal, de ha nem jönnek akkor bőven lehet agresszívan játszani, csak akkor van szopás ha meg tudja oldani a boardot (pl freeze mage) és divine nélkül mehet is a concede.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák