Hirdetés

2019. szeptember 15., vasárnap

(#11651) Gyuri27 válasza csoki (#11650) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Így már ütöttek be engem is. Nem kellemes.
Meg wari divines luvnya 2. Majd blood. Mire szétnéztem helló volt.

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#11652) csoki válasza Gyuri27 (#11651) üzenetére

csoki
(senior tag)

"wari divines luvnya 2. Majd blood"

ezt kicsit kifejtenéd? vagy valaki más :D

(#11653) SLYM válasza csoki (#11652) üzenetére

SLYM
(veterán)

[link] meg az 1/1 divine shieldes fos

(#11654) csoki válasza SLYM (#11653) üzenetére

csoki
(senior tag)

így már értem, szóval t2 dupla argent squire, t3 blood knight :) (csak bekavart a wari - mivel ez nem kaszt specifikus kombó így)
igen az se rossz combo-wombo :D

[ Szerkesztve ]

(#11655) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

amúgy csak engem "zavar", hogy Reynad úgy néz ki mint Edward Cullen? Direkt? Ilyen tipikus lányok kedvence-kinézete van a srácnak. Plusz gitár stb.

Tök offtopic mondjuk :DDD

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#11656) ollie válasza whitezo88 (#11655) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ki az az Edward Cullen? :) Na jó, nem kell rá válaszolni, rá is kereshetnék, ha érdekelne.

(#11657) F-ECT$ válasza whitezo88 (#11655) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ja, ezt mindig írják is neki.

Dive ever, work never.

(#11658) Redcaster

Redcaster
(őstag)

Nem tudom mivan ma constructedbe, de nem túlzok, ha 10 ellenfélből 8 warlock... Lassan teljesen kikopik a taktika a játékból :( Palával az 5 wines napi küldit kb 15 meccsből sikerült összeszenvednem :Y

(#11659) whitezo88 válasza Redcaster (#11658) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

legendre Zoo-val el lehet jutni, top5 is televan velük főleg season végére. A másik a facehunter. lassabb paklikból pedig Control warrior és Handlock ami gyakori nagyon arrafelé meg a druid. pala, pap kb semmi, shamanból is alig láttam (bár az jó pakli)

(#11660) Gyuri27 válasza Redcaster (#11658) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Lássuk azt a pala decket?

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#11661) kexksz válasza whitezo88 (#11655) üzenetére

kexksz
(addikt)

Szerintem inkább úgy néz ki, mint aki 20 éves korára elitta mindenét. :D

(#11662) Redcaster válasza Gyuri27 (#11660) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Eddig teljesen jól szerepelt, átlagosan 70-80%-ot ki tudtam hozni belőle, de ma nagyon nem ment vele. Na majd holnap :)

(#11663) ollie válasza Redcaster (#11662) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Hányas rankon vagy?

(#11664) whitezo88 válasza Redcaster (#11662) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

oozeból elég 1, protectorból viszont 2 kéne. argent squire is jó dolog. Equality nincs egy sem? Mennyi a rank? mert ahogy nézem több "alap" lap sincs. gondolom nem direkt :) (Lay, Avenging, rareből follow da rulez stb)
kéne argus is meg valami silence. meg Big Game, de az is epix ugye.

[ Szerkesztve ]

(#11665) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

ha már pala, draftról vélemény? [link] [link]

(#11666) ollie válasza whitezo88 (#11665) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Átlagos draftnak mondanám, 6-8 nyeréssel. Szerencsés esetben akár több, pech esetén meg kevesebb.

(#11667) Redcaster válasza whitezo88 (#11664) üzenetére

Redcaster
(őstag)

(#11663) ollie

Még csak rank 17, equality, peacekeeper stb. alap lapokat még nem sikerült nyitnom sajnos, jelenleg dustom sincsen mert elment ragnára.

(#11668) kovsol válasza Redcaster (#11667) üzenetére

kovsol
(félisten)

Pedig két equality és 1 pacekeeper az sokat dobna. A sok az nem is jó szó, durván jobb lenne. Javaslom ha palázni akarsz akkor ez legyen a következő cél, hogy 2 eq bekerüljön a pakliba.
Drágább lapok közül meg a Lay on Hands és az Avenging Wrath is beférne még.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#11669) Redcaster válasza kovsol (#11668) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Igen, ezeket mindenféleképpen be akarom szerezni. Még csak pár napja kezdtem húzni a palát, ezért a nehézkes kezdés.

(#11639) whitezo88

:C :Y

[ Szerkesztve ]

(#11670) F-ECT$ válasza Redcaster (#11669) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Arenában az rossz kezdés. Constructedben nem feltétlenül.

Dive ever, work never.

(#11671) csoki

csoki
(senior tag)

ezzel a drafttal szerintetek meddig jutottam arénában? tippeket kérek, aki eltalálja, vendégem egy vállveregetésre :D

(#11672) föccer én is min annyira számítottam de nem talált (azt nem árulom el h több vagy kevesebb egyelőre :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#11672) föccer válasza csoki (#11671) üzenetére

föccer
(nagyúr)

7, mert miért ne.

üdv, föccer

(#11673) ígyvanferi válasza csoki (#11671) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

3 vagy max. 4.

(#11674) csoki válasza ígyvanferi (#11673) üzenetére

csoki
(senior tag)

majdnem, de még mindig túl optimista becslés... :DDD
elárulom: 2-t sikerül nyerni, igen, 2-t...

első ellenfél pala: 3 vagy 4 körben kirak egy questing adv.-t és nem bírtam egyszerűen leszedni, túlélt egy blizzardot, egy flamestrike-t, többször pingeltem... mert persze egy fireball vagy poly se vagy akár pyroblast se jött a 4 lapból 7-8 körön át.....volt rajta BoK is persze, gyógyította holy lightal is ahhh... végére 19/10esre nőtt...

köv warrior olyat mákolt... 4 kártyából 3mal pont annyit tudott sebezni 7. körben KÉZBŐL mint amennyi életem volt... szinte végig face-re ment... köv körben persze halott lett volna ....

3. vereség shaman ellen aki 8. kör al-akir, majd yserat nyomott (persze ysera awakenst kap amivel köv körben takarítja boardot)... ja meg egy sea giantet is még köv körben

amikor persze nyertem akkor esélye se volt ellenfélnek

GG :C

mára hagyom is a játékot, inkább dolgozok :U

[ Szerkesztve ]

(#11675) dace90

dace90
(csendes tag)

Egy nem túl sikeres aréna után nyitottam ezt a szépséget . Nem tudom mi legyen a sorsa, a zoolock deckembe nem igazán illik bele, sem a shaman deckembe, bár azért még kipróbálom. Szerintetek mi legyen a sorsa igazából ezenkívül csak egy Al'akirom van meg a legendaryk közül, szerintetek érdemes lenne, craftolni belőle egy ragnarost esetleg egy leeroyt?

[ Szerkesztve ]

(#11676) whitezo88 válasza dace90 (#11675) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

én megtartanám, mert jó lap, később biztos kell ráadásul arany és iszonyatosan jól néz ki a lángcsóva.

persze lehetne belőle Bloodmaget csinálni és akkor megvan mind2 legend a shamanba...

(#11677) SLYM válasza Redcaster (#11667) üzenetére

SLYM
(veterán)

17 környéke tele van warlockkal? nekem 14-en teljesen kiegyenlített kb minden kaszt, igaz most nem a rangeked toltam tegnap és ma

[ Szerkesztve ]

(#11678) Redcaster válasza SLYM (#11677) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Igen, tegnap nagyon gáz volt, ma 18-17 között eggyel sem futottam össze. Ki tudja, lehet hogy már legend rangon vannak :DDD

(#11679) kovsol válasza Redcaster (#11678) üzenetére

kovsol
(félisten)

Tegnap este én is bekaptam jó pár murlocos lockot. Mikor leraktam az Abót az egyiknek akkor ki is lépett kapásból :DDD

(#11680) SLYM bocs a rövidítésért, Warcarft3 ban hívtuk mindig így: Abomination
Tömegoszlatásra elég jó a sok rush deck ellen.

[ Szerkesztve ]

(#11680) SLYM válasza kovsol (#11679) üzenetére

SLYM
(veterán)

abót? az mi? :D

(#11681) M3oH válasza SLYM (#11680) üzenetére

M3oH
(őstag)

(#11682) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

negyven spelles napi :DDD
[link]
ment tovább, most 50 armorja van :D

elfogyott a paklija is de persze nyert :) az a vicc hogy ha nyomtam volna a végén egy flamestrikot, nyertem volna ;] vagy ha nem 2 hanem 1 lénye maradt volna mert Vaport topdeckeltem. legutolsó cult masterrel ölt meg, semmi mása nem maradt.

[ Szerkesztve ]

(#11683) SLYM válasza whitezo88 (#11682) üzenetére

SLYM
(veterán)

ma én is játszottam egy ilyen arc ellen, de a végére teljesen elfogyott és nyertem, de annyira nem volt lapja, hogy a végén 7-et sebzett már rajta a laphúzás :D

(#11684) M3oH válasza whitezo88 (#11682) üzenetére

M3oH
(őstag)

Te bánat :Y Azért az elég elvetemült pakli lehet. :DDD

(#11685) SLYM

SLYM
(veterán)

nincs valami leírás arról, hogy mi a legjobb mage deck? van már egy rakat dustom, lekraftolnám ami hiányzik hozzá

(#11686) ollie válasza SLYM (#11685) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Mennyi dustod van? Mert hogy tipikusan 4-6 legendary van a jobb deckkekben.

(#11687) SLYM válasza ollie (#11686) üzenetére

SLYM
(veterán)

ja ok :D. hát ha betörök pár lapot, akkor kicsit több, mint 1 legendre való lesz :U

(#11688) ollie válasza SLYM (#11687) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Akkor ajánlom neked Trump ingyenes mage deckjét, ezzel elment legendig: [link]

Melóhelyen tiltva van a legtöbb oldal, amire fel van téve, így csak találati listát tudok adni.

mod: ez a link bejön, itt tuti azt találod

mod2: sok fegyverhasználó ellenfél esetén betehetsz egy ooze-t mondjuk egy argent squire helyett, ha vannak legendary lapjaid, az ogre-ket kicserélheted azokra (persze nem mindegy, hogy milyen legendaryk vannak).

[ Szerkesztve ]

(#11689) Sordoran

Sordoran
(őstag)

Na ma nekiálltam 3 nap után újra napiknak (3 küldivel hagytam abba, így ma 3 napit kellett volna adnia még, persze egyiket se adta hiába teljesítettem előzőeket és toltam meccseket tovább, elvesztek...). Nem igazán értem, miért adott be ellenfélnek lvl 25-öst, de jót derültem rajta. Epic 1. és 2. kör tőle:

Aztán pár meccs múlva még egy:

Mi folyik itt kérem szépen!? :F

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11690) kovsol válasza Sordoran (#11689) üzenetére

kovsol
(félisten)

A másik véglet:

:((( Utálok így kikapni.

(#11691) csoki válasza Sordoran (#11689) üzenetére

csoki
(senior tag)

"Na ma nekiálltam 3 nap után újra napiknak (3 küldivel hagytam abba, így ma 3 napit kellett volna adnia még..."

ezt honnan vetted? :U
maximum egyet ad még be aznap, bár azt nem tudom mitől függ

(#11692) xavix13 válasza kovsol (#11690) üzenetére

xavix13
(senior tag)

Ennél már csak az a rosszabb érzés amikor a manatide a köröd végén topdeckeli a hexet. :U
Ja és az ellenfél mondjuk pont starfire-t húzott szóval itt már mindegy volt.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#11693) whitezo88 válasza Sordoran (#11689) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Dennis :DDD
én arénában találkoztam ilyennel, asszem be is linkeltem, na ott tényleg értelmetlen. egy burnolő constructed pakliba még talán befér, pl rogue ha arcra shivel az még érthető is (miracle)

(#11694) Sordoran válasza csoki (#11691) üzenetére

Sordoran
(őstag)

Csak reménykedtem benne. :U Még annak is örültem volna ha egyet megad, de még annyit se kaptam...

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11695) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

hát persze...
[link]

van BGH meg Holy wrath, de nem húzom be... GG is van. 24 attackosra nőtt...

2:2

[ Szerkesztve ]

(#11696) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Hmm, lehet, hogy hamarosan tényleg lesz kieg?

[link]

(#11697) xavix13

xavix13
(senior tag)

Én rám viszont, megint rám mosolygott a szerencse, és sikerült menni megint egy 12-2-t sámánnal. :B
A packokban nem volt semmi komoly, a Shadow Madnessnak viszont örülök belőle.
Crazed Alchemist pedig 3 meccset is hozott, nem hiába vettem ki a 2. Violet Teacher helyett.

Egyébként durva hogy eddig mindhárom 12-es arénám sámánnal volt, és alapból egész jó átlag winratem van sámánnal. (7-es)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#11698) whitezo88 válasza xavix13 (#11697) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

nekem se a pala se most a shaman nem megy fényesen. pala 3:3 lett, shaman 3:2 eddig abban AOE-n kívül szinte minden fontos van. de heal nincs, meg taunt is alig. pala most úgy vert le hogy alig tudtam megütni és folyamatosan nagyon durva board controlom volt de főleg tradere ment el a támadások nagy része.

[ Szerkesztve ]

(#11699) ígyvanferi válasza ollie (#11696) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

Zangarmarsh-ban vannak valami ehhez hasonló lények a WoW-ban. Lehet nem jól nézem, mi a csoda ez. De biztos valami neutral lesz.

(#11700) k.kristof válasza ígyvanferi (#11699) üzenetére

k.kristof
(őstag)

Ez inkább tűnik egy zerg cocoonnak a Starcraft II-ből.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.