Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    Sziasztok!

    A konyha (cca. 21nm, kb. 2,5m belmagassággal) felújítása folyamatban, szükség lenne egy páraelszívóra. 60cm széles, bútorba építhető, kihúzható példány tetszene inox színben, optimális esetben led fénnyel (bár ez nem tudom mennyire reális igény, amiket láttam abból azt szűrtem le hogy ez sajnos még(?) nem igazán elterjedt, úgyhogy nem foggal-körömmel ragaszkodós, csak ugye ha már minden fényforrás led akkor jó lenne ha ez is az lenne). Külső motor nem játszik, marad a hagyományos ("belső motoros") kivitel. És persze a szívóerő legyen tornádó, úgyis állítható, ha hangos majd lejjebb vesszük. Digitális-tapicskolós vezérlés, hob2hood és egyéb extra fícsörök nem elvárás, de nem is kizáró tényező feltéve hogy emiatt nem magasabb az ár, amiről egyelőre fogalmam sincs, de legyen iránymutató hogy a sütő+főzőlap párosra ~200k körüli összeget terveztem be, szóval nem fogok indulni a környék legdrágább konyhája címért. Ki lesz vezetve a szabadba, de jelenleg csövezés még nincs, majd akkora lyuk készül amekkorát a gép kíván; ezért is jó lenne mielőbb találni egy megfelelő példányt hogy tudjak ezzel is számolni.
    Tudtok-e ezek alapján ajánlani valami(ke)t?

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák