Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Laszlo1228 #41066 üzenetére

    Bosch KGF39SW45 :
    Tesztelt gépek között: Átlagnál jobban hűt
    Átlagnál stabilabb hőmérséklet
    Átlagnál csendesebb
    Átlagnál kisebb energiafogyasztás
    Átlagnál a fagyasztási ideje hosszabb, ahogy szinte az összes bosch gép esetében.
    Ezen tesztekben szereplő gépek között (A+++) között legjobb helyen az LG végzett LG GBB60PZEFS ezzel a modellel. (elmondható, hogy a A++ kategóriában több modellje végzett a legjobb helyeken)
    LG után több Liebherr modell jön és utánuk Gorenje egy modell, Boschok, és a többiek.

    Egyébként belülről Leibherr masszívabb mint pl. egy Beko, ami ugyanaz a szint mint egy elux vagy zanussi.
    Kihasználhatóságban nekem Samsung, LG tűnt a legjobbnak. Némelynek akkora az ajtóban lévő tároló mélysége, ami már a hűtőtér rovására vett el helyet a polcok mélységéből, a behelyezhető edények nagyságából.
    Azt javaslom mindenkinek, menjen el, vigyen mérőszalagot és nézze meg mindet, méricskéljen, tapogassa meg őket, mert némelyik elég tré érzést mutat, amitől lehet még nagyon hájp meg minden. Ha konkrét tesztek érdekelnek, tudatos vásárlóknál van teszt sok modellről, sajnos van már benne pár, ami kifutott, de talán támpontnak jó lehet. Nincs 2k és elég hasznos lehet.

    Én egyenlőre egy LG modellel szemezek, amit nem gondoltam volna, hogy elgondolkodom egy LG termékem, de ha jó, akkor miért ne. Nem vagyok egyik márka fan sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák