Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribarszki

    őstag

    válasz 2thletme2day #37258 üzenetére

    Ennyiért olyan Electroluxot javasolnék amihez adnak turbókefét. Ez nagyban megkönnyíti a szőnyegen a kutyaszőr felszedését. De olyat nézz, amihez normál méretű turbókefét adnak, nem csak minit ami ülőgarnitúrához való. De az Electrolux normál turbófeje is eltörpül a Miele gyári turbófeje mellett. (Próbáltam mind a kettőt, nem egy kategória) Vagy vesztek egy Miele C3 Cat and Dog modellt, emihez jár alapból turbókefe (de ez 95k) vagy egy C1/C2 Mielet, amihez vesztek pluszban 18k-ért gyári turbókefét. Ez megúszható 60k környékén.

    De ha rászánnátok komolyabb összeget, akkor nem is kérdés, hogy a Sebo Felix1 Premuium gépét vegyétek elektromos kefével! A turbókefe és az elektromos kefe hatékonysága ég és föld. Ha sok szőnyegetek van, és 1x rászánnátok 90k körüli összeget, akkor mindenképpen az akciós Sebo! Össze sem hasonlítható egy elektromos kefefej hatékonysága máséval, mintha minden alkalommal kiporolnád a szőnyegeket. Ráadásul 4év garit kapsz! Én köztudottan Miele párti vagyok, de gondolkodás nélkül a Sebot venném! (Az elektromos kefefejes Miele 200k.. de nem rosszabb a Sebo semmivel. Sőt, független német tesztgyőztes.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák