Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz #21346560 #37398 üzenetére

    én a 2. kerületben nevelkedtem.
    ezek után igen sokkal, de kb. tizensokésves történet:
    1x, amikor a 18. ker. igen szélső részére költöztem, pillanat alatt megtudtam, már első nap, hogy nagyon erősen vidéken élek:
    szippantós kocsit láttam az utcában. de előtte hajnali fél tízkor arra ébredtem, hogy egy ló nyerít magában a kertkapu előtt. egy szép délután pedig egy távolabbi szomszéd egy megszökött pulykát kergetett, aki valahogy átugrott pár kerítést, és nálam kötött ki.
    a szomszédok egyfolytában kapáltak. télen, nyáron, -20-ban, 40 fokban.
    mi inkább vettünk fefújható gyerekmedencét, a 30 centi magas, legolcsóbbat, és onnan néztük a műveletet.
    pestszéli, meló utáni hobbygazdálkodókat addig b-tatták a gyerekek, (látva minket), hogy kizsaroltak a nagyiéktól egy ugyanilyen kis pancsolót.
    de szegény kölykök nem mehettek bele. (nem tudom miért. gondolom, koszos lett volna a gyereketől a víz, vagy akármi...)
    de a lényeg, ettől kezdve nekik is volt...

    innentől kezdve duplán tudtam, hol is vagyok. pedig nem értem, mert az ő házuk magasabb volt...
    :DDD

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák