Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    előerültek a képek...

    a passzív tesztkonfig. (prime95 alatt rendesen sípolt, cücörgötta rev1 zen300, nehogy vegyetek!) :(((

    a -10 fokot hozó ventis felállás. annyira nem volt közel, de ennyit számít minimálsi légmozgás...

    nemcsak 28.2-től, hanem már 28.0-tól is volt mért hőfok. tévedtem... :D
    redőny lehúzva, este kb. 9. kint ugyanannyi, csak a légmozgást akadályoztam a redőnnyel. itt éppen asszem ki van kapcsolva gép, mert a venti, mintha állna. (pedig, mintha égne a led. passz...) :F

    az álló mód. itt valamiért a venti nem segített, csak ha a bordák végei szemszögéből, szemből fújtam. ez szintén a passz kategória...

    lefényképeztem a képernyőt, az egyik max 81 fokos maghővel, madj a realtime 80-nal, de nincs meg. szerintem úgy meijedtem, ghyo nem mentettem el.... :DDD
    de lesz amjd nagyteszt az okoskák miatt, screen-ekkel... (nem 28, hanem 24 fokos szobában persze, mert annyira azért nem vagyok hülye...) :N

    és megszáradt az újra ragasztott ekl + 6*xbox rev1...
    ez még érdekes eredményeket is hozhat.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák