Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz BRIKLY #18600 üzenetére

    nem igazán értem. többszörösen sem.

    amikor leszedted a gyári hűtőt, akkor letörölted a trutyit róla ami rajta volt?
    (én a bontott bordákról nemhogy letörölni nem tudom, hanem egyenesen a sniccerkészletből a vakaró és smirgli kell hozzá....)

    ezek nem ragasztva vannak. csak úgy érezted. a 2 rugós pöcök tartja. csak a trutyi úgy bele volt valszeg sülve, hogy te azt ragasztásnak érezted.

    én a gyári bordákat nem szedem le, hanem rájukdolgozom a többit.
    de ahogy hozzáérek, a gyáriak szabályosan billegnek a chipen. (csoda is még, hg ynem sarkaztam le egyik lapot sem. (vagy ki tudja, mert ugye még nem szedtem le őket.)

    egyszer cseréltem régebben egyet, de a helyére felkerült thermalright nb hűtő rögzítése kriminális volt...

    ha a gyárin van még paszta, és nem törölted le, egyszerűen visszarakod. nem kell annak ragadnia. aztán amikor a szervízben leszedik, majd tudni fogják, hogy mikor sarkazódott le....
    ha nincs rajta már a kence, az hiba....

    páran itt nagyon vágják a jogszabályokat, de kicsit fölösleges tudálékoskodásnak vélem.
    (vagy szervizesek, és dúl bennük a szakma védelme, nem tudom..)
    nem sértegetni akarok senkit, de azért a realitás taláján maradva kapjatok már a fejetekhez. majd a szervíz feljelent csalásért. ja....

    amióta az egyetlen garis ügyintésésemet 1 hónap után visszdobta a nagyker, (szervíz, stb.), azóta elég magasról lefosom a szervizekkel szembeni etikát.
    (kegyetlenül kerregő h50 corsair vízpumpa nem garanciális esemény címszóval...) :(((

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák