Hirdetés

Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz Vandit. #11614 üzenetére

    nem olvastam el a cikket, majd ha lesz időm meg kedvem elolvasom, de ez a regenerálódás dolog szerintem a legegyénfüggőbb, és talán kicsit túl sokat is foglakoznak vele, egy profi biztos könnyen túledzi magát, ha megy valami extra téma, akkor biztos könnyebb a túledzés, de natúrban hobbiszinten szerintem nem olyan könnyű - ez laikusként a véleményem
    szerintem, ha én heti 5x edzenék, akkor is fejlődnék, azt veszem észre, hogy azért fejlődök ilyen lassan (bár itt sem tudom, hogy mi számít lassúnak), mert keveset edzek, pedig heti átlag 3-at, sokaknál látom, hogy heti 4-5-6-ot edzenek, és nem is figyelnek a kajálásra és fejlődnek
    írtam is, hogy a nyáron volt szerencsém más sportág sportolóit megismerni és ők semmit nem figyeltek a kajálásra, de edzettek napi 2-t heti 6x és izmosodtak -persze relatívan a testépítőkhöz képest, de ha ezt egy testépítőnek elmondják, hogy mit csinálnak és mit esznek mellette, első hogy rosszul lesz, a másik meg az, hogy el sem hinné hogy az mellett lehet fejlődni, és mégis, pedig a napi 1g fehérje sincs meg

    One Ring to rule them all

Aktív témák