Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    Cáfolok :)

    DLC: Na igen mocskos dolog, de hát ilyen világban élünk sajnos lehúznak egyszer a játékra és még egyszer a kiegészítőkre. Hol vannak már a régi szép idők amikor vettél egy teljes játékot és volt egy teljes játékod. Pont :)
    Legutóbb amikor játszottam az egyik francia pályán úgy tepert mellettem a DLC Subaru mint a huzat, tehát igenis használják ők ezeket :DDD
    Most, hogy akciós lett szerintem egyre többen. Szvsz pont ezért is akcióznak. Sőt lesz ez még nagyobb leértékelésben is , nincs kizárva. Akkor meg 1-2 eurokért lesznek dobálva tényleg.
    Az a jó ebben a DLC mókában, hogy mindenki azt veszi meg amelyik tetszik neki. Én a BMW-t nagyon szeretem ezért 600 forintot megért. Igen hát kinyit 1-2 autót és ennyi, de ez erről szól sajnos.

    Konzol: Azért egy prémium kategóriás előfizetést ne keverjünk ide szerintem :)

    Számomra az volt meglepő pl, hogy az "ajándékba" kapott Honda 5zigen Civic nem használható SINGLE playberben :DDD Tehát meg kell vegyem azt a csomagot ha esetleg akarnám használni. Nekem ez volt érdekes. Super Mod kategória még érdekel a többi nem nagyon. (Egyenlőre)

    Jók ezek a DLC kocsik, tetszik hogy egyediek. Mindenkinek mások az igényei. Nekem most pl későbbi szinten engedné tuningolni az egyik autómat amit most kész perfomance állapotban DLC formájában már használhatok is bármikor. Haveri körben úgy is bekapcsolom a DLC lehetőséget :DDD

    Igen hát adhatna többet is a tartalom, de hát ez van :) Párszáz forintot azért megér szvsz. Két milka csoki.
    Igazából nem is védeni akarom a DLC tartalmakat meg nem is lobbyzni értük, de akinek kell 1-2 uniqe autó mert pölö egy márkáért oda van úgy más a szemszög megint :R

    Szerk:
    Csapoati A car unlock csomagot most tényleg kevés pénzért vette ha vette mert 2 euro azaz kb 600 magyar forint. Két boci csoki vagy három citromos borsodi ahogy tetszik :R

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák