Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomBoy1986

    veterán

    válasz ram34 #24 üzenetére

    Azért had ne mondjam, hogy nekem ennél jóval nagyobb FPS értékeket ér el.
    Az meg, hogy DX10-ben hogy megy...
    Hát emlékezz vissza a Radeon 9-es és az NV 5-ös szériájára, s nézd meg, hogy hogyan is ment pl. egy FX5800-on az akkori DX9-es játékok:
    - [link] (Doom 3 23FPS)
    - [link] (CodeCreatures 34FPS)

    Most hirtelen ennyit kerestem csak, de nyugodt lehetsz, hogy ez csak egy nagy maszlag, hogy a majd jövő játékok sokkal másképp lesznek írva, és azok aztán sokkal szebben és mindemellett sokkal gyorsabban fognak menni. Hát hogyne.

    Mert eddig is mindig így volt, hiszen akkor lehet a Hardwaret könnyen eladni, ha az olcsón is jól megy - enyhén ironikusan fogalmazva (azaz qvára nem így van).

    AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

  • Eagle16

    addikt

    válasz ram34 #24 üzenetére

    Mostanában egy normális játékot sem adtak ki, amiket ki is adnak, azok is tele vannak bugokkal.(vagy lehet hogy nekem túl magasak az elvárásaim?nem hiszem...)
    TomBoy1986 : ezt a játékot inkább hagyjuk...miaz hogy 8800Ultra 30 FPS?Ez rohadtul nem mutat semmit, csak azt hogy sikerült egy olyan játékot írni ami inkább beillik egy 3d mark 2007-nek...

    Én amúgy nem fogok semmit se DX10-ben tolni, nem értem miért van oda mindenki hogy Vista meg csicsa ezerrel meg DX10...én csak leváltottam a 7300GT-met erre a 8600-ra, DX9-ben nagyon szépen fut minden,(mostmég...)azért nem vettem 7900GS-t, mert:
    1: Mikor vettem a 8600GT-t, akkor a legolcsóbb GS is 30k volt(25-ért vettem a GT-t)
    2. Ehhez nem kell plussz tápcsati :)) (bár ez annyira nem egetverő ok)
    3. A 8600GT kevésbé melegszik(80nm)
    4.Később jól el lehet majd adni hogy DX10 ready meg minden :)) (azokra gondolok akiknek csak ez a lényeg)
    Ami miatt kár hogy nem 7900GS-t vettem az a 256 bit, de ez van, megspóroltam rajta 5 ezer ft-ot.

    [Szerkesztve]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

  • Armando_19

    őstag

    válasz ram34 #24 üzenetére

    Jó de ezeket a teszteket vista alatt csinálták gondolom DX10 miatt. Vista meg hulladél, nem kell vele egyenlőre foglalkozni. Épp a microsoft táborban ülök, és pár okosabb hozzáértő ember mondta, hogy a VGA kártyák nem az optimalizálatlan driverek miatt nem mennek rendesen, hanem mert valami hatalmas bug van az oprendszerben. Majd jön rá egy SP1, és pislogni fognak szerintem sokan! ;)

Új hozzászólás Aktív témák