Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    válasz fLeSs #5015 üzenetére

    Azt szeretném kérdezni, hogy jó programot töltöttem le: Diskskeeper 2010 Home with Hyperfast
    Tudnál nekem abban segíteni, hogy milyen beállításokat kell elvégeznem, hogy az ssd-n javítson?
    Az automatikus töredezettségmentesítést ki kell kapcsolni, nem? Úgy tudom SSD-n nem szabad töredezettségmentesítést csinálni...
    SSD - jobb klikk - "Automatic Defragmentation" - ez alapból enabled-en van! Ezt így hagyjam?
    Vagy ez a beállítás az összes meghajtóra érvényes és a program az ssd-n nem végez töredezettség mentesítést?
    Mert azt látom, hogy az ssd-nél optimizer funkció van, a HDD-nél meg Defragment....

    Ha az ssd-nél a hyperfast enabled-en van, akkor ez állandó javítást jelent? Magyarul a háttérben fut az op. rendszer alatt?

    Bocsánat, hogy óvodásként kérdezősködöm, csak nem ismerem ezt a programot nagyon... :B Előre is köszönöm a segítséget!

    proof88 Tervben van, hogy én is egy Ultra, vagy Tera drive-ra cserélem a mostani ssd-ket. Eredetileg csak a kapacitás miatt akartam cserélni. De a felsoroltak már sokkal modernebbek és kevesebb velük a gond.

    De sajna ez még várat magára egy picit, így addig remélem megoldás lesz a hyperfast....

    [ Szerkesztve ]

    Bogyorisz

Aktív témák