Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForgoLajos

    csendes tag

    válasz riki aliga #884 üzenetére

    Ricsi, Igaza van Proofnak, a Youtube kiírja, KIVÉVE HA! Nem a youtube, hanem pl az FIA dönt úgy, hogy szabálytalan. :W akkor annyit ír ki, hogy a letiltotta, mert nem jogszerű volt. vagy valami ilyesmi. :F Beszéltem Harsány Lacival erről, és nekik sem teljesen tiszta, hogy az FIA miért cseszegeti őket. Lehet épp akkor nézett bele az FIA, amikor a Force India volt képen, de az is lehet hogy a pálya felismerhetősége volt a gond. :W Ezt sajnos Laciék se tudják, pedig őket cseszteti az FIA. Nem rossz a megoldás, hogy fessük át a pályát, :R de nem szeretném magam sem túl vállalni (BT, Verseny cikk, IM Cikk, Plakát és még tesztelni is.....Tehát van bőven ), így szívesen megmutatom hogy kell a reklámokat kicserélni ha valaki bevállalja, hogy átnéz 350 db DDS :W file-t és a szükségeseket átrajzolja. nem könnyű, mert mindegyiket egyesével kell konvertálni, majd ha át kell írni, akkor nem árt a PhotoShop ismeret sem. azután visszaalakítani, és visszahelyezni a pálya Textúrába. Hát szívós feladat, ha nem gond Én nem vállalom minden pályán :(

    Jajjj :Y :Y :Y Erről jut eszembe, RICSI!!! PLS Csináld meg kérlek a plakátot most TE, mert újrahúztam a gépemet, mind a kettőt, és nincs most semmim amivel megcsinálhatnám.

    Köszikeeeee :DD :DD

    A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

Új hozzászólás Aktív témák