- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kinder
senior tag
2 hete érkezett meg az enyém, kivettem a dobozból, a füleseket kivettem a tokból, párosítottam a telefonnal ( earfun app + iphone13promax ), esténként 1,5-2 óra zenehallgatás.
Még nem töltöttem a tokot, mert az earfun app szerint 65%-on van(!!!!)
Jó, oké, nem hallgatom max hangerővel, kb 30-40% között csak, de ez így 1 hónapot nálam simán kibír egy tok töltéssel, ami nem rossz. -
nuke7
veterán
Sokan keresnek olyan fülest, ami nem esik ki a fülükből. Hosszú évek tapasztalatai alapján mondom, hogy vagyunk egy páran, akinek olyan a füle, hogy nincs egyértelműen jó ajánlás, mert szinte bármelyik kiesik, nekem legalábbis biztosan, főleg futás közben. Ez többnyire a gyári szilikon gumi számlájára írható. A megoldás a Comply memóriahabos fülilleszték, amivel szinte mindegyik füles stabilan meg fog állni a fülünkben. Sajnos nem túl olcsó, 3 pár 10 ezer Ft körül van, de én nem csalódtam benne. Bizonyos esetekben még a hangzásra is pozitív hatással van. [link] Léteznek olcsó aliexpress-es utánzatok is, de azok között még nem találtam hasonlóan jót.
beszámoló/tanács:
ha bárki más is rendelne earfun clip fülest akciósan:
- a hangja nagyon jó, ugyanolyan vagy jobb mint a sima fülberakós TWS fülesek nagyrészénék (nem hallojáratos / half-in-ear talán standard earpods fajtának mondanám)
- viszont nehéz, meglepően. stabilan van a fülben, valóban nem esik ki szinte sehogy, de bárhogy állítgattam hosszabb idő után bizony nyom. Egyik darabja nehezebb bőven mint pl. két db huawei freebuds SE 2 -
INGJOKE
veterán
Sokan keresnek olyan fülest, ami nem esik ki a fülükből. Hosszú évek tapasztalatai alapján mondom, hogy vagyunk egy páran, akinek olyan a füle, hogy nincs egyértelműen jó ajánlás, mert szinte bármelyik kiesik, nekem legalábbis biztosan, főleg futás közben. Ez többnyire a gyári szilikon gumi számlájára írható. A megoldás a Comply memóriahabos fülilleszték, amivel szinte mindegyik füles stabilan meg fog állni a fülünkben. Sajnos nem túl olcsó, 3 pár 10 ezer Ft körül van, de én nem csalódtam benne. Bizonyos esetekben még a hangzásra is pozitív hatással van. [link] Léteznek olcsó aliexpress-es utánzatok is, de azok között még nem találtam hasonlóan jót.
A meccseken a headset amit használunk, ahhoz csináltattam külön a fülemből vett minta alapján gumit. Ott egy vékony szárat kellene megtartania, de még azt is ragasztanom kell. 200 euróért lehetne olyat csináltatni, ami a teljes fülembe beleül és az működne, de annyit nem szánnék rá.
Rakok két netes képet, hogy mire gondolok:
Itt megáll neki ragasztás nélkül
Neki nem
-
zaskar
senior tag
Sokan keresnek olyan fülest, ami nem esik ki a fülükből. Hosszú évek tapasztalatai alapján mondom, hogy vagyunk egy páran, akinek olyan a füle, hogy nincs egyértelműen jó ajánlás, mert szinte bármelyik kiesik, nekem legalábbis biztosan, főleg futás közben. Ez többnyire a gyári szilikon gumi számlájára írható. A megoldás a Comply memóriahabos fülilleszték, amivel szinte mindegyik füles stabilan meg fog állni a fülünkben. Sajnos nem túl olcsó, 3 pár 10 ezer Ft körül van, de én nem csalódtam benne. Bizonyos esetekben még a hangzásra is pozitív hatással van. [link] Léteznek olcsó aliexpress-es utánzatok is, de azok között még nem találtam hasonlóan jót.
-
xsjado93
senior tag
Én használtam több nyitott kialakítású fülest, és ha kicsit gyorsabban mész, akkor a menetszél elég csúnyán be tud süvíteni, ha pluszban van még mellé utcazaj is, garantáltan nem értesz semmit egy podcastből pl. Ha céleszköz kéne, akkor egy shokz openrun 2, de én egy airpods pro 2-t használok jelenleg erre a célra, és meg vagyok vele elégedve.
-
combrader
tag
-
morze
tag
-
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet.
-
Herpike
tag
Esetleg valaki, bicózás közben tesztelte?
-
INGJOKE
veterán
-
The.Biker
veterán
Earfun 4 pro-t használok. Ez valami brutálisan jó hangzású és üzemidejű cucc. Teszteken is csak jókat mondtak.
Jó lenne egy. összehasonlító teszt. -
INGJOKE
veterán
Futáshoz keresek én is valami fülest, ami nem esik ki. Podcastokat és hasonlókat hallgatnék, szóval annyira nem para a minősége egyébként is egy Jabra 7 pro-t használok a mindennapokban.
-
morze
tag
-
morze
tag
Pár napja használom és meglepően jó. Még nem kell tölteni sem, 50 százalékon áll a tok.
-
agaron
tag
3 hét használat után egyáltalán nem rossz a hangzása. Nyilván nem egy 60-100ezres füles hangminősége, de ebben a kategóriában ezért az árért tökéletes. Gyaloglás, kocogás, intenzív futás, kerékpározás közben is pöpec. Nagyon szeretem.
@bostone: Ne is mondd. CES után egyből rendeltem is, mondom tök jó, kapunk preorderes árengedményt, erre 1 héttel később magyar oldalon olcsóbban meg lehet venni szállítással együtt is...Franc, én is többet fizettem érte. Mostmár ezt is tudom, ha earfun fülest veszek ismét, nézzek szét itthon.
Egyébként szerintem se rossz a hangzása, persze van jobb, de rosszabbat is hallottam már ennyiért. Nekem Anker Soundcore 4 van mellette az valamivel jobb, de ezt direkt mozgáshoz és kinti munkához vettem, hogy ne essen ki a fülemből. Így még ha kompromisszumos is lenne se zavar feltétlenül.
-
combrader
tag
3 hét használat után egyáltalán nem rossz a hangzása. Nyilván nem egy 60-100ezres füles hangminősége, de ebben a kategóriában ezért az árért tökéletes. Gyaloglás, kocogás, intenzív futás, kerékpározás közben is pöpec. Nagyon szeretem.
@bostone: Ne is mondd. CES után egyből rendeltem is, mondom tök jó, kapunk preorderes árengedményt, erre 1 héttel később magyar oldalon olcsóbban meg lehet venni szállítással együtt is... -
janeszgol
félisten
-
batai15
félisten
A hangminőség tényleg ennyire gagyi ? Csak mert egy ideje keresek futáshoz fülest aminek a tokja tudja a qi töltést ..
-
bostone
addikt
Az earfun.hu oldalán, mintha kupon nélkül is kedvezőbb lenne az ár, ha szállítási költséget nem kalkuláljuk bele.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- Google Pixel topik
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Windows 11
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- További aktív témák...
- HIÁTLAN iPhone 16 Pro Max 256GB Desert Titanium -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5563
- Apple iPhone 14 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- -20% használtpiaci ár KERESKEDŐI CSOMAG! NVMe SSD SSD SSD - 10x1TB + 10x512GB + 5x256GB + 3x2TB
- Apple iPhone SE 2020 128 GB Fehér 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



