Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz Boond #19145 üzenetére

    Szerintem is van benne racio, hogy valaki tenyleg erti, csinalt is tobb tizmilliot,megis van fizetos patreon,discord,egyeb csoport.
    Most erted, csinalsz 50 millio forintot, az orult osszeg, de pesten egy garzon jon ki belole kb.
    Ugye az utobbi evekben medve volt, meg bizonyos dolgokkal a hozzaerto is rengeteget bukhatott (lasd : FTX, Luna)

    Egy kis sajat story:
    Par honappal ezelott hosszas nezelodes utan ugy dontottem, hogy csinalok egy allint a Jasmy nevu coinba.
    Mar benne voltam, de azert meg gyujtogettem az infokat rola, egyre tobb volt a red flag. pl :
    - A twitteren lenyegeben nincsenek jelen, minden Jasmy info "influencerektol" jon
    - normalis roadmap nincs, a honlapjuk egy kalap fos volt x ev utan is
    - Japan ceg,ezert minden info valaki altal leforditva jott
    - A Binancen az innovation zoneban van,es nem hajlandoak elarulni,miert.
    Altalanossagban a Binance transzparenciat var el, es azt, hogy ne legyen tul nagy hatalom a fejlesztok kezeben.Magyaran, aki nem tud kikerulni onnan, azzal erdemes vigyazni. Nem is tudsz ugy Jasmyt venni, hogy ne ird ala, hogy meg a cryptokhoz kepest is nagyobb kockazatot vallalsz.

    Sok hasonlo volt meg, ezert minimalis haszonnal eladtam,es tobb helyre szetszortam a benne levo penzt. (nem parszaz dollarrol beszelunk)
    0.0054-en sikerult kimenekulnom belole.
    :W

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák