Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz tusi_ #10209 üzenetére

    A remote switch nem a VSS-re vonatkozik itt, hanem mivel 2 processzor van (route és switch) és a boot folyamat a switch-el indul ami átadja a konzolt is a route-nak így a route a "főnök" - így a remote command switch itt a switch processzorra vonatkozik.

    Kéne friss kimenet és lehetőleg vagy teljes kimenet vagy sorted | e 0.00 mert így nincs sorban és ennél jóval több process van és nem látszik mi viszi a prímet. Mondjuk annyi, hogy 99%/27% az azt jelenti hogy a CPU 99%-on pörög, de ebből csak 27% az ami processz miatt van és 21% az a Pool Manager (ami a packet buffert egyengeti) - szóval 70+% megy arra ahogy jön a csomag, megy a processzorba (a route processzorba egyelőre mert csak erről van kimenet) és feldolgoztatja de mivel nincs mellette más processz ami feldolgozná így szerintem ezek broadcast-ek lesznek de nem ARP (mert akkor látnád az ARP processzt) hanem csak valami broadcast (vagy multicast!).

    Jamégvalami': nem lehet hogy túl sok route van a routing táblájában és nem fér be a TCAM-be és emiatt CPU-ból forwardol egy valag csomagot? "show mls cef maximum-routes" és "sh ip ro sum" mutat valamit? [Szerk.] [link]

Új hozzászólás Aktív témák