Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz norbertoth #24756 üzenetére

    Alighanem ahhoz van köze, hogy a CW -al ide is beszivárgott a régi (és kedvelt) prestige rendszer. Ha eléred az 55 szintet, akkor visszatesz 0 -ra, de egy prestige szinttel feljebb (erről kapsz egy plecsnit, amit kitehetsz villogni, mindenki látni fogja (ha akarod) hogy te már az x -edik szinten tolod). Azt jelenleg nem tudom, mennyi prestige szint van (tehát hol maxolod ki végleg a szintlépést), anno MW2 -ben 10 prestige szint volt, valahányszor végig kellett tolni azt össze fegyver unlockolását nulláról - igazi élmény volt :K
    AR téma: a legtöbb AR -ben meg lehet találni a potenciált, AK nagyon erős, AMAX sok helyzetben még jobb. Kinek mi. Én a FAMAS -ra esküszöm, ugyan bazi nehéz megszokni a hármas burst -ot, de ha belejön az ember, kvázi sniper helyett is használható (jóval eredményesebben, épp a hármas burst miatt), és csípőből is ledarál bármit, ha épp úgy hozza a játék. Lassan a "szurkos" verzió is meglesz belőle - én biztosan nem cserélném semmire (AR fronton). (Jah, only MP HC, of course.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák