Hirdetés
-
PROHARDVER!
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
#24650752
törölt tag
válasz
csaba951
#3983
üzenetére
Akkor még tudott a Bitcoin-Qt bányászni úgy, mint Litecoinnál a tárcakliens. Sőt, akkor még egy négymagos processzor is termelt a konyhára rendesen.

(#3985) Overlocker: egy hetes pakk előrendelésben? Ócsóbb' és ott karcolgatjuk alulról a százat teljesítményben. Már csak össze kell gyűjtenünk a rávaló 35,595 bitcoint.
Lehet, többre megyünk, ha ebből a pénzből építünk egy PH! DeLoreant, visszamegyünk 2009-be, megpiszkáljuk a rendszert stratumra és beállítjuk a Jalapenoinkat számolni. Azért még az én mankós 3,7 GH-em is (félkarú) óriásnak számítana!(#3986) ignorant: na, kend csak hallgasson! Te vinnéd a java részét a hátadon.
Úgy látom, azok közül, akik meg is kapták a gépüket, messze nálad van most a legjobb konstrukció.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Könyvajánló
- Projektor topic
- Racoon City árnyékában: Teszteltük a Resident Evil Requiemet
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen hangkártyát vegyek?
- E-book olvasók
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- PlayStation 5
- Építő/felújító topik
- Samsung Galaxy Z Fold5 - toldozás-foldozás
- További aktív témák...
- AOC Q27G3XMN 27" 180Hz 1440p gamer monitor
- Iphone 13 mini mobiltelefon eladó
- Ryzen 5 5500 (ÚJ, 2 ÉV GARI) - 16 GB DDR4 3200 MT/s CL16 - 1 TB NVMe SSD (G4) - MSI MAG Vampiric ház
- Samsung NP270E5E-K07PL Notebook 3 órás akkuval
- Új Gamer PC - Ryzen 7 5700X / RTX 5060 Ti / B550M WIFI / 16GB RAM / 1TB SSD / 650W
- Xiaomi Redmi Note 14 6/128GB fekete / 2028.01.12 - ig jótállás
- GEN5!!! 14/12GB/s 1TB Gen5x4 NVMe SSD, 1 év gar
- EREDETI NINTENDO Pokemon Go Plus autocatcher dobozban eladó
- Részletfizetés. BankMentes. Kamatmentes. Új noblechairs EPIC FEKETE - KÉK 3 év garancia!
- Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló rugged
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Lehet, többre megyünk, ha ebből a pénzből építünk egy PH! DeLoreant, visszamegyünk 2009-be, megpiszkáljuk a rendszert stratumra és beállítjuk a Jalapenoinkat számolni. Azért még az én mankós 3,7 GH-em is (félkarú) óriásnak számítana!
