Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    válasz naksi88 #3791 üzenetére

    Elsősorban egy olyan CPU-val kéne kezdeni ezt, ami a jelenlegi BIOS verzióval támogatott. Az MSI alaplap support-oldaláról letölthető a legújabb BIOS egy zip-ben. Abban van egy docx, ami leírja a frissítés menetét. A "Flashing the BIOS for Non-FAT file system" részben leírtak szerint tudod csak frissíteni. Ahogy láttam ez a lap még a régi floppys módot támogatja csak (amúgy lehet van valami windowsos flash utility is, de régen ezek nem voltak valami atomstabilak). Tehát be kellene szerezned egy floppy meghajtót a géphez, és legalább két floppy lemezt is, mivel a leírás azt írja, hogy egy Win98 DOS-ba bootolos lemez kell, meg egy másik amire rárakod a flashelő exe-ét és a BIOS fájlt. Amúgy ha jól tudsz bootolni USB pendriveról is, akkor esélyes, hogy arról is menne, vagyis a DOS rendszer bootolható lehet arról, és a leírásban említett DOS RAMDISK-be való másolása a fájloknak ha gond nélkül megcsinálható, akkor onnan ugyan úgy jól kéne frissítenie.

    A hivatalos CPU listában amúgy én nem találom ezt az AMD CPU-t, hogy támogatná-e! :F

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák