Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz PTM #103 üzenetére

    FPS-eken szocializálódtam tény, de peldaul nagy monster hunter fan vagyok, ami ráadásul kontrolleres irányításra lett kitalálva, én azt is PC és egér+billel nyomom. (world 1k+ óra, rise valahol 200 körül) Egyedül autós játékokhoz kontrollerezek de azt is PC-n.Ű

    Néha funból mobázás vagy heroesozás haverokkal, az sincs konzolra.

    Az a pár sztori game ami meg csak ps-re elérhető és érdekel is, azokra ott van (vagyis volt, már eladva) a ps, végigjátszottam őket, aztán kb. csak egy party eszköz célt szolgált, amikor átjöttek akkor fighting gameket nyomjunk egymás ellen, de minden másra PC.

    Illetve nemrég jött ki az age of mytholoy retold, ami gyerekkorom egyik nagy játéka, nyilván megvettem, kapható amúgy xbox-ra is na de aki konzolon RTS-ezik háát :D

    És amúgy nem kell milliós gépet építeni, hogy jobb tudást kapj mint a ps5pro, ahogy feljebb is kifejtették páran, ez a 300-400 közötti árban használt elemekből egy lényegesen jobb gépet össze lehet rakni.


    ezt nem teljesen neked címeztem, csak az elejét, de nem tudok 2-re válaszolni egyszerre :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák