Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Davzone

    senior tag

    Elég érdekes kérdéssel fordulok hozzátok..
    1 éve kaptam két 7800gt-t nem gagyi kártyák,ezért vettem hozzá egy striker extreme-t
    Namost olyan gondok voltak vele hogy némely játéknál kifagyott a gép semmi tuningal.
    Hőmérővel mérve a kondik elég melegek voltka a karikon gondoltam azért fagy ki(60fok+)
    Aztán rivatunerrel visszavettem a karik órajeléből ,450bol 350-re és megszünt a hiba vagy csao órák után történt meg.
    Most elromlott a striker megy gariba és egy intel P35 chipes deszka van benn 1 karival.
    Érdekes módon nem fagy ki több óra játék után se ugyan az a win ,mert nem tettem ujra simán elindult,csak chipset driver kelett neki.A strikervbe 1 karival 2vel és SLI modba is kifagyott,itt most 1 kari van bent,rivatuner alapra állitva 450mhz a gpu és a frontline game fullon ment órákon át és nem fagyott.Igaz igyis 60-70 fokos volt pár kondi de ment.
    Lehet hogy az Nv chipszetes striker nem szerette a videokarikat azért fagyott?Vagy már akkor is rossz volt,és most szállt el végleg?

    Rem értitek a lényegét mert kicsit furán irtam.Szal az a fő kérdés hogy lehetett e a hiba oka az nforce680i chipset?És ezért nem fagy az intellel?

    Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

  • Davzone

    senior tag

    válasz volvoguy #10080 üzenetére

    Az S/PDIF az nem hangkimenet fajta?

    Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

Aktív témák