Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3shae

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítsetek!

    Kaptam egy alaplapot, benne egy 6000+ procival. Felhördültem, ez igen! Otthon beizzíottam a cuccost, és örömmel nyugtáztam hogy indul. Illetve elsőre nem akart, mert peg-re volt állítva az elsődleges grafkártya, én meg ugye az alaplapival indítottam. Mindegy, beállítás után ez rendben volt. Aztán egyszer csak kikapcsolt.. Meg még egyszer.. Nem értettem mi van, de elkezdtem kutakodni a BIOSban. Akkor látom, hogy a CPU 103 !! celsius fok :(

    Megnéztem az értékeket, vcore sokkal nagyobb, mint a beállított!! Ez mitől lehet? Ha jól emlékszem 1.375 helyett legalább 1.475-öt kap. Na ilyenkor felforr a cucc pár pillanat alatt.. Beállítottam 1.275-öt, úgy rendben van, de még így is többet mutat a BIOS.. Lehet ezt így használni? Más tápegységgel is próbáltam már, detto ez a helyzet.. :(

    egy megjegyezhetetlen nevű lap :DDD gigabyte ga-ma78gm-s2h van topikja a lapnak, méghozzá elég sok hozzászólással, de úgy gondoltam itt hamarabb kapok segítséget ;)

    üdv

    Z.

    Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

Új hozzászólás Aktív témák