Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz Neck #18572 üzenetére

    TUDJUK, hogy nincs szükség GPS-adatokra, mert történetesen van elegendő tapasztalat.

    Éppenséggel nekem is van némi tárgyalótermi tapasztalatom, ráadásul százas nagyságrendben volt szerencsém valós esetek felvételeit is tanulmányozni, és ha nem is vagyok profi szakértő, de tanultam a témáról.

    Amint a többiek is helyesen írták: egy tökéletesen ellenőrizetlen eszköz adatait hivatalos szakvéleményhez még véletlenül sem lehet felhasználni. Más kérdés, hogy a képtartalom alapján kalkulált adatok ellenőrzéséhez jöhet jól, de ennél több kizárt.

    Nem egy és nem két olyan videót láttam, ahol a GPS pontatlansága bűnösség / ártatlanság kérdését éppen tévesen megfordította volna.

    Az, hogy valakit "megnyugtat", megértem. Én is szeretem az ilyen adatokat látni. De kérlek, ne jelents ki olyan megállapításokat vastagon, aláhúzva, amelyekről fogalmad sincs.

    Azt, hogy a jövő mit hoz, nem tudhatjuk. Láttunk már cifra dolgokat. Olyasmit viszont talán ne vizionáljunk, hogy ellenőrizetlen, tökéletesen hiteltelen eszközöktől várjunk bizonyító erőt.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák