Hirdetés
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- SSD kibeszélő
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- OLED TV topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- Notebook / laptop alkatrészek cseréje (processzor, RAM, HDD)
- HiMedia lejátszók
- DUNE médialejátszók topicja
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Pánik a memóriapiacon
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kb. 3-4 fok különbség lehet. Sikerült kizárnom az ESP-t. Ha az ESP folyamatosan üzemel, kijelző rajta, akkor egy idő után a kijelzőn a már említett hiba jön elő. ESP működik tovább, kijelzőt leveszem és várok mondjuk 5 percet, mire kihűl eléggé. Visszarakom és megint minden oké egy darabig.
Többször megismételtem ezt, mindig ugyan ez történik. Az is lehet, hogy nem teljesen a meleg, hanem valami hardveres hiba lehet, ami véletlen most jött elő. Esetleg kondenzátor vagy vezérlő IC lehet a gond? Rendelhetek másik kijelzőt, de nem lenne jó, ha az is elromlik és fél évente kijelzőt kellene cserélni. Vagy ami még a jobbik eset, egy hibás darabom van.Némi egybeesés simán lehet a te eseted és az enyém között. Kérdés, hogyan javítható?
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450 R5 5500 16GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1050Ti 4GB GameMax STORM ADATA 600W
- Lenovo T450s notebookok - 14", i5-i7, 4-12GB RAM, eu vil.bill, számla, gar
- Bontatlan iPhone 15 (128 GB) (rendelhető)
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R9 3900X 32GB DDR4 500GB SSD RX 7800XT 16GB Corsair 4000D Cooler Master 750W
- ÚJ Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential robotporszívó feltörlő 2db 1999 Ft
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
ekkold

