Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elemental

    addikt

    válasz gyűrű #92986 üzenetére

    # ugoos am6 plus

    Az általad készített estuary MOD V3 MOD V4 skint nem lehet feltenni androidra telepített maven's kodira? A sima MOD V2 skint telepítettem. Bemásoltam az addonok közé a skineket, de nem elérhető egyik sem. Ezek szerint csak CE-n működnek?

    Feltettem a boxra a gyűrű által mentett net.kodinerds.maven.kodi.firetv.armeabi-v7a-202203162217-eda86c65-Matrix.apk verziót.
    Elég sok filmet próbáltam, és azt kell mondjam, hogy remekül működik. Egy hiba nem volt a lejátszás során.

    Most minden lejátszásnál 12 bitet ír ki. SDR 12 bit, HDR 12 bit, Dolby Vision 12 bit.

    Ami feltűnt, igaz csak egy DV filmet néztem, hogy a DV nagyon sötét. A zack snyder igazság ligáját néztem (DV.SL.ts). Kb árnyékban semmi nem látszott, a világos részeken meg majd kisült a szemem. Nem rémlik, hogy CE alatt hdr10 esetén ilyen lett volna. Ugyanebből elindítottam egy 1080p remuxot, és mintha felkapcsolták volna a villanyt. A tévém Sony A83J.

    Vannak "DoVi-HDR.HEVC.mkv" filmjeim, ezek HDR és nem DV-ben vannak lejátszva.

    Nagyjából ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák