Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Beni2360 #7777 üzenetére

    Ha nincs a boxban elem és rtc, akkor bizony elfelejti. Csak lehet, hogy online hamarabb sikerül frissítenie, mint mire látod, hogy mit mutat. Akinél valamiért nem sikerült az online idő szinkronizáció, azoknál szokott előfordulni gond. Pl tegnap néztem valamit a mini mx androidján és ott is volt némi fennakadás hidegindítás után, mielőtt a play storeba be tudtam volna menni.

    (#7785) Keef_Lee
    a 905-ös mini mx-szel is láttam, hogy valami zajszűrő filterezés van alkalmazva. A 008 alatt határozottan ott volt, de ahogy láttam a 007 is csinálja. Akkor feltűnő, ha eleve gyenge minőségű és agyontömörített a videó, mint például az élő tévéadástnál. Ekkor olyan, mintha a kép egyes részei lebegnének lassú mozgáskor, mert a lassabb részek késve mozdulnak a filterezés miatt. Android alatt is láttam kodiban a csatorna logóján lévő kockásodás elkenésén.

    A mellette lévő monitoron vlc-vel néztem pécével. De majd összenézem valamikor raspberry-vel is libre alól, valami mentett videóval.

    Elvileg már a postán van az s905x boxom is, hétvégén talán lesz módom játszani velük kicsit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák