Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mgaben

    senior tag

    Sziasztok!

    Itt jobban pörög a topik, ide is bemásolom.

    Van egy olyan problémám, hogy próbálnék átállni mysql adatbázisra. Félig meddig sikerült is. 2 PC és egy X96 (CoreElec-el) van itthon. Elsőre azt akartam, hogy az X96 hozza majd létre az adatbázist, de az én gépemen, ami nem sikerül. Gondolom amivel elsőre létre akarjuk hozni, arra az eszközre kell telepíteni a mysql-t. Aztán így jött, hogy akkor az én gépemmel (Manjaro Linux) megcsinálom, úgyis az a "NAS". Sikerült is, majd átmásoltam mindent az X96-ra. Elsőre úgy sikerült, hogy megvoltak a filmek, sorozatok, de a borítóképek, stb 99%-a nem.
    Gondoltam átmásolom akkor a "NAS"-ról az új textrue adatbázist meg a thumbnails mappát, restart, és már semmi sem volt meg. Tök üres minden, csak a forrás mappáim vannak meg.

    Aztán közben mondom megcsinálom a gyerek gépét is (WIN7), az csontra sikerült. Megy minden ahogy kell.

    Nincs valakinek ötlete, hogy az X96 miért szórakozik velem, mi lehet a megoldás?

    Tűzfal nincs sehol bekapcsolva, csak routeren. Ha a saját adatbázisát használja az X96 akkor minden megy rendesen.

    Volt már minden, full CE reset, stb. Semmivel nem sikerült. Mintha a CE-nek nem lenne joga, de hát a felhasználó/passwd ott van az xml-ben... Szóval nem értem.... :W :W :W

    Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

Új hozzászólás Aktív témák