Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    Üdv, vettünk az ED-nél egy Venz V10B "TV okosítót" még a nyáron... ne menjünk bele, hogy van frissebb modell, arra amire kell, bőven jó nekem, csak Youtube-ra,meg erre volt keretem... Az egyik problémám az, hogy ma jelezte hogy van rá Android Verzió frissítés, viszont nem akarja(ta) felrakni. UDISK-ről sem(sajnos SD kártyám nincs). Alapből 6.0.1 volt rajta, ha jól emlékszem 2017.augusztusi javítással. Mikor megvettük, az első dolgom volt ismerkedni vele,és meglepő módon gyárilag rootolt volt a rendszere, amit persze,megszűntetem még az nap, az OTA működött rendesen utána is.... Feltűnt,hogy verzió blokkolás van benne, ami nem enged korábbi verziót felrakni. Próba képpen feltettem az LE-t iinen,működik is nagyon jól. Gyorsabb mint a droid, viszont amásik problémám vele,hogy a rejtett ssid-vel nem akar boldogulni... nem akar csatlakozni,látja,beírom az ssid-t,jelszót de nem csatlakozik,bekapcsoltam a vendéghálózatot a routeren kijelzett ssid-vel, arra csatlakozik...kicsit kihívás volt youtube klienset varázsolni rá, de sikerült... ez a gép vajon kezelheti az 5GHz-es wifi-t?

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák