Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    válasz blakey #40356 üzenetére

    Nyugodtan megemelheted 500MB-ra is a memória méretét, ha gondolod.
    Nem tudom, hogy milyen módon függ össze a cache memória mérete a használhatósággal, de 300 MB fölött már érezhetően hat a rendszer sebességére (lassul). 133 - 150 között érezhetően pörgősebb (itt lenne az ideális), de még kevés a 4K-hoz (akadások tapasztalhatók).

    A readfactor miért 6? Mondjuk sokat nem számít és 5-n használom.
    Ha a barátom (Google) jól fordított, akkor ez egy szorzó szám, azaz, a stream sebességét szorozza fel és ennyivel próbálja olvasni a forrásból a memóriába a tartalmat.
    A Wiki oldalon a 4. példánál 20 van megadva, itt már érezhető volt, hogy nagyon fogja a hálózatot (de olvasási sebességben nem hozott többet), így egy kicsi emelés mellett maradtam (4 az alap).

    De még akadt egy furcsaság, amire még nem találtam megoldást. Induláskor lefut a videó tár frissítése, nos, ez Wi-Fi-n (5 GHz, RX/TX: 150.0 Mbit/s, 40MHz, MCS 7, Short GI) sokkal gyorsabb, mint kábelen (1 Gb). Még arra gondoltam, hogy hibás a dtb, pedig ugyan azt a nevű fájlt másoltam át, mint LE alatt, ott a kábel a gyorsabb. De majd csinálok sebesség tesztet.

    (#40358) DoItYourself
    Igen, azon tesztelem (S912, 3/32-es box, 16 GB class 10-es kártya).

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Új hozzászólás Aktív témák