Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacko66

    tag

    válasz junkpod #36099 üzenetére

    A filmet elindítva a hangnál 1-2 másodperces kihagyások vannak mintha akadozna a hangsáv, miközben a film folyamatosan megy. Forrás (pendrive-ról vagy külső hdd-ről nézek filmeket), kábel (1db high speed hdmi megy a tévébe), hangeszköz (1db optikai megy a hangrendszerbe (Logitech Z906) teljesen ugyanaz 8.0.2e-nél és 8.2.3.1-nél is, csak annyi történik, hogy kihúzgálok minden kábelt az egyik boxból és átdugom a másikba. Mivel a 8.0.2e verziós boxomat külön device tree fájl nélkül használom (tökéletesen működik minden) ezért a 8.2.3.1-es boxra se másoltam. De kipróbáltam már úgy is hogy bemásolom a megfelelő device tree fájlt, ebben az esetben a fogpiszkálós módszerrel fel se tudom rakni a LE-t, hosszú várakozás után megjelenik egy android figura egy piros háromszöggel és jobb oldalon egy csomó lehetőség (gondolom ez lehet az android "bios"-a bár még sosem láttam.
    Ha nem oldódik meg a hanghiba akkor sincs gáz mert a 8.0.2e teljesen jó, csak nekem úgy tűnik mintha a 8.2.3.1 szebb képet adna.

    Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

Új hozzászólás Aktív témák