Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digitalis

    senior tag

    KI PRO /LE

    LE/TVheadend párosítással DVB-C digi, DVB-T mindigtv, tuner megy mint a karikacsapás. (azonnali csatorna váltás, remek kép) DVB_S-t jelenleg nem tudom tesztelni, de ott virít az is. Bluetooth-os hang tökéletesen megy a külső hangfalakra nem kell külön usb dongle mert csak beállítás kérdése az egész. Távon minden ok, ki-be gomb is kék-piros üzemállapotra kapcsol. ExoShark baba, 1080p-s cuccok extfat háttértáron mindenhonnan látható, gyors is. Egyelőre minden müxik, ahogy elő van írva.
    Nem nagyon volt még időm foglalkozni vele, de akinek kell a tuner, annak szerintem erősen ajánlott kategória. :K (ddr4, 5ghz wifi, bluetooth 4.0, gigabites lan, cvbs / optikai hang kimenet, tf, 4-usb mind valósak ezen a dobozkán)
    Gyárilag 7.1-es droid van rajta, de azt csak addig láttam amíg app-on bebootoltam SD_ LE-re. :D

    Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

Új hozzászólás Aktív témák