Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pelican

    őstag

    válasz junkpod #13563 üzenetére

    a remote.conf esetében ezt írtad:
    LE alá ssh-val is beteheted (/storage/.config) vagy bemásolhatod az smb megosztáson is a Configfiles könyvtárba. A kártyán win alól csak a boot partíciót látod, ez meg nem ott van.
    Ez fals infó, hiszen ott van az, egyértelműen ltászik, sőt van vagy 4-5 fájl ott, tehát alig feltűnő a remote.conf ott léte...

    Bocs, de ezt nagyon félreértetted (vagy félre akarod érteni).
    Amit írtam, teljesen korrekt, a winen a boot partíció látszik, és a boot az nem a .config könyvtár, amiről az előző mondatban írtam.

    De eddig mindenki azt írta, hogy a JellyFish teszt még hálózaton is hibátlanul végigment S905-ön.
    Én ilyet nem olvastam (nem is hiszem el), de ha az S905 nálatok tényleg viszi a 400Mbps jellyfish-400-mbps-4k-uhd-hevc-10bit.mkv-t, akkor elnézést kérek az elhamarkodott következtetésemért, és mégiscsak az S905 a gyorsabb.

    De hogy pontosítsuk a teszt körülményeket:
    Lejátszás USB pendrive-ról (Sandisk Ultra fit 32 GB).
    Háttérben nem fut semmi extra addon és nem is másolgatok a LAN-on, Wifi kikapcsolva.
    Nem a kockaeldobás a lényeg, mert drop: 0, skip: 0-val végigjátssza a 300-asat is, hanem a folyamatos 30 (29,97) fps lejátszás, tehát akadás vagy lassulás nélkül. Igen, ez szubjektív egy kicsit, de én szigorú vagyok, mert zavar ha nem teljesen folyamatos a lejátszás.

    Most újra megnéztem LE 012-vel, M8S II-vel a legnagyobb bitrátájú tökéletesen lejátszott JF file-ok:
    H264: jellyfish-180-mbps-4k-uhd-h264.mkv
    HEVC: jellyfish-200-mbps-4k-uhd-hevc-10bit.mkv

    MINI MX-G-vel 110 mbps H264 és 40 mbps HEVC volt a legjobb, a HEVC-10bitet nem is nagyon akarta lejátszani, de ez nem is mérvadó, mert már nincs meg az a box, nem tudom megismételni a tesztet. Inkább ti mondjátok meg, hogy nálatok hogy megy az S905, különösen a MINIX-re vagyok kíváncsi.

    [ Szerkesztve ]

    http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

Új hozzászólás Aktív témák