Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz korcsi #32740 üzenetére

    próbáltam úgy rendezni, hogy az összes CPU adat rajta legyen. valóban, igazad van. :R

    Chaser:

    ne kérj elnézést, csak belémszálltál kapásból, hogy nem tudok felrakni egy hűtőt, gondoltam jelzem, hogy azzal azért nincsen baj. (szerk.: értem én, hogy segíteni próbálsz, vagy legalábbis valami olyasmi, de hogy nem megy normális stílusban, az is biztos :) )

    ui.: csak a kedvedért nem fogom szétszedni a gépet most rögtön, szerintem máshol lesz a gond. de hogy érdemi eredmény legyen számodra is: kb. két hete volt tesztelve asztalon is. 2-3 fokkal jobb eredményem volt. remélem megfelel.

    értem mit akartál mondani azzal, hogy fix 1.1V mellett maxoljam ki az órajelet. nekem semmi gondom nincs vele, hogy ha felkúszik 70-80 fokra, mivel szintetikus teszt generálja és nem is ettől fog megpurcanni jövő héten. mivel felkúszott egy 90 fölé, nyilván elkezdtem vakarni a fejem, mert eddig nem csinálta.
    nem vágok videót, 3D terhelés és játék alatt pedig 60-70 fok között megáll. 1.3V fölötti és Auto fesszel is.
    lehetne csökkenteni a fix órajelet és a feszt, de nem tudom, mivel bármilyen beállításban eltérek a gyári biostól, idle reboot a nyeremény.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák