Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz kisvagen #46288 üzenetére

    Ne vedd magadra, se TIT. Ez csak azért írtam, mert rosszat, élgtelen infókat adnak át egymásnak az emberek, ezért egy nem reális, valótlan ömbizalom, magabiztosság alakul ki a felnövekvő generációkban. Tipikus eset, a jól kondícionált fogyasztói társadalom rendes tagja, hogyha valami drágább jóval, akkor jobb is. Már hányszor szembesültem ezzel a "vallással", mert már-már úgy viszonyulnak egyesek a kérdéshez.
    Na, OFF vége.... :DDD

    Az a két link csak egy röpke példa volt. Nem neked kerestem direkt, hanem szmbetalálkoztam azokkal a hirdetésekkel és gondoltam beteszem neked.
    Nem tudom hogy kihajtaná-e teljesen a VGA-t egy E3-1271 v3, de az biztos, hogy sokat dob a tempón, hogy 8szál az i5 helyett, illetve, gyanítom a level cahce is sokkal több, de most mobilról vagyok, nem csekkolom.
    A linkelt megoldások a szükség, olcsó alternatívák.
    Egy használt 10. gen i3-mal viszont sokkal jobban járnál. 20-25 között találni használt i3-at. B460 alaplapot akár 20k-ért. A RAM meg nagyjából hasonló áron van a használtpiacon, mindegy hogy DDR3 vagy DDR4. Pici a különbség, hogy a RAM nem legyen döntési tényező. Alap+proci ár/érték arányban meg egyértelműen egy i3-10100(F) a nyerő középkategóriás VGA-ig, kb. RTX 2060-ig. Sacc-kábé.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák