Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mongi

    senior tag

    válasz Alpachino #3258 üzenetére

    "Ehhez csak annyit, hogy eladó vagy, nem felhasználó."

    Ebben nagyon is tévedsz. Én csak olyat vagyok hajlandó árulni, amiről személyes tapasztalatom van (lásd: kitesztelek majd mindent, amit a tisztelt vevőknek eladok), így hitelesen tudom árúsítani a termékeket, valós, élő tapasztalatom van az esetleges hibákról és a termék valós paramétereiről.

    Mint fentebb is írtam, majd a huzamosabb használat mellett látod meg, hogy a nagy terhelés mennyire nyírja ki a tápáramköröket.
    Talán Te is elismered, hogy ha egy autó motorját "üveghangig" hajtanak rendszeresen, akkor az az autó 3 év alat megdölik, míg ha normálisan használod, akkor 15 év múlva is autó.

    Hasonló a helyzet ezzel is. Amúgy én is aktív használó vagyok 2 példánnyal, de a helyének megfelelő irodai/netezős környezetben, feloldott sempron 140-el.

    Én egy szóval sem mondtam, hogy meghibásodási arányuk magas, de majd pár hónap és jönnek elő a "nem tudom a feszt beállítani", "alapon, húzás nélkül is fagy" problémák azoknál akik a nem megfelelő processzort tették bele (lásd 125W TDP-s húzott procik). És akkor jön majd a
    " jaj de szar ez az asrock, megdöglött 3-4-x hónap alatt, pedig a szomszédnak meg megy, igaz neki 785-ös..." hozzászólások.

    .......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák