Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Üdv!
    Keresnék egyszerű, olcsó textil széket. Csak hogy mennyire nincsenek nagy igényeim, jelzi, hogy besétáltam egy Jyskbe, és ez a szék nekem tökéletesen megfelelne... ...csak éppen a közelben sehol sincs, rendelésre azt mondták, még a több hetes várakozás ellenére is bizonytalan az érkezése... (Áruházi készletek pedig sok helyen félrevezetőek, sok helyen írja hogy van, és nincs is, saját tapasztalat és ÜFSZ saját bevallása szerint szerint is.) Szóval a lényeg, hogy valami ehhez hasonló, teljes egészében textil gurulós széket keresek. Nem lenne naponta használva, csak heti néhány óra böngészés, ügyintézés, teszvesz az asztali gépen.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • galervin93

    őstag

    válasz LLKobe #9598 üzenetére

    Ha full szövet lenne (karfa is), meg nagyobb ülőfelület, meg szín... :N Pedig biztosan tartósabb lenne, mint amit linkeltem, de tényleg kb. csak a ruha lesz rajta, ha éppen levetem magamról:DDD, ideje sok-sok százalékában valszeg nem lesz székként használva.
    =HG= kolléga által linkeltre viszont lecsapok, pont tökéletes lesz arra, amire nekem kell.
    Köszönet mindkettőtöknek! :R

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • galervin93

    őstag

    Urak!
    Vicces helyzetbe kerültem. :) Röviden a sztori: pár hónapja jártam itt, számítógép elé kerestem széket, heti max néhány óra használatra, de inkább dísznek meg ruhafogasnak. :DDD Be is húztam valami legolcsóbb JYSK-es csodát, öröm és bódottá, ültem is benne vagy 15-20 órát két hónap alatt, de lehet sokat mondok. Na most ehhez képest úgy néz ki, hogy feje tetejére áll a világ - teljes home office, minimum 12 óra (havi 13-15 alkalom), de később 24 óra (havi 6-8), persze nem lennék beleragasztva, de alapvetően gép előtt ülnék. Jelenleg melóban ilyen cuccban ülök (fekszek, fetrengek... :DD 12 óra ez is). Na ez szék... Meg az ára is. :D Amit szeretek benne - nagyon jó a háttámla formája; a háttámla dőlésszögét mindig be tudom állítani a legkényelmesebbre; kellően hosszú és széles kartámasz, pont jó magasságban; ülőlap kellően hosszú, nem akarok lecsúszni róla.
    Teljes mértékben vakon vagyok a témában, még csak tapogatózom - nem feltétlenül konkrét tippet kérnék (persze jöhet az is), hanem hogy egyáltalán merre induljak, mi az amivel érdemes foglalkozni (márka, kialakítás, technikai részletek stb.)... Nincs ár, nincs keret, csak tudom hogy vagytok itt hardcore júzerek, így gyakorlati tapasztalatra vagy csak a sok hetes-hónapos keresgéléseitek tapasztalatára lennék kíváncsi! :K :R

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák