Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    LOGOUT blog

    válasz Pikari #22 üzenetére

    Tényleg elbeszélünk egymás mellett.

    AKkor leírom úgy, az én területemre alkalmatlan a microSD, lassú és megbízhatatlan.
    Mai nap összesen 100GB adatot kell feldolgoznom... Ha ezt az amúgy sem lassú microSD-re kellene vagy a tempósabb SSD-re, ami lehet többet fogyaszt, nem nehéz választanom. Célterületre céleszközt.
    Nem tudok a modern technológiával mit kezdeni, ha még fajlagosan is borzasztó drága..

    Neked meg az teljesen jó. Van, akinek elég a mai napig a SATA SSD... Nekem már kevés, HDD-vel már nem is tudok dolgozni... Gen4 van, gyors remek. De ha van lépcső, ki fogom használni, mert az idő pénz. Ha dolgozol, és adatokkal, akkor ezt te is tudod. Hobbistaként ez nem derül ki, nem jön ki ez.

    Nekem meg a hírben említett termékre épülő megoldásra van szükségem, neked pedig ez tűnik használhatatlannak.

    Látni kéne árnyalatokban is, hogy ami neked nem jó, az még attól piacképes lehet és fordítva is.
    Engedd el egy kicsit a fogyasztási témát... Mert nagyon beleragadtál abba. Nem minden a fogyasztás. Ahova ez kerül, ott ez a legkisebb fogyasztási tétel. :) PC-be/PS-be stbstb.

    Nem oda, ahova Te elképzelted. Mi van akkor, ha például a sebesség oldaláról nézed a témát? Akinek ez munkára kell, annak nem opció egy kis fogyasztású lassú eszköz.

    Láss túl kicsit a saját igényeiden, más látókör, más szemszög. ( Hidd el építettem kis fogyasztású rendszereket, de ez nem oda készül, a többi már bőven ki lett beszélve.

    A hírben bemutatott termék nem azzal akar konkurálni, amiket Te említettél. Talán ez a helyzet. :)
    PC
    PS
    Xbox
    és olyan rendszerek, ahol nagy mennyiségű adatot kell feldolgozni, nem lassan.

    [ Szerkesztve ]

    Black Shark Watch GT okosóra eladó, vadiúj bontatlan.

Új hozzászólás Aktív témák