Hirdetés

Aktív témák

  • Maegoss

    tag

    válasz user137 #286 üzenetére

    Igy van, az első hozzászólásom végén le is írtam, hogy mivel az Androidban jócskán vannak még hibák, ezért a Samsung simán meg tudná fogni az Androidot a saját készítésű OS-ével, ha megfelelően taktikázik. Főleg mert a Samsung maga gyártja az OS-t futtató telefonokat is, ami egy jelentős előny.

    Ami pedig Integrát illeti, úgy tűnik hogy az Android OS támogatóit is elkezdte fertőzni az egyes Apple fanatikusok által terjesztett szűklátókörűség és a kedvenc gyártó/termék mindenek feletti istenítése. Mivel Integra nem volt képes semmi észérvet felhozni az érveimmel szemben (pedig kíváncsi lettem volna rájuk), ezért a szokásos "ne nyavalyogjál már" meg "semmi sem tökéletes" sablonszövegekkel "vágott vissza". Mert ugye én szörnyű bűnt, mitöbb eretnekséget követtem el: galád módon kritizálni mertem a szent és sérthetetlen Android OS-t és csudálatos gyártóját, a Google-t :) De azért válaszolok Integra sablonszövegeire: persze semmi sem tökéletes, de szerintem az Android OS-sel kicsit több a gond, mint ami hosszú távon tolerálható (nagyfokú szegmentálódás valamint "másodlagos" piacok teljes mértékű hanyagolása), és ez elsősorban a Google sara.

    Viszont nem értem, Integra miért akar mindenáron rám tukmálni egy iPhone-t mivel egyáltalán nem vagyok Apple fan, sőt sokszor élesen kritizálom is őket (persze mellette azért elismerem az általuk elért eredményeket is). De egye fene, ha Integra vesz nekem egy iPhone-t akkor morcosan, nagy fintorgások közepette elfogadom :DD

    Egyébként pedig Integra is csak addig lesz ilyen hű Android hívő amíg meg nem jelenik a következő Android verzió (monjduk 2.2) és a HTC lusta lesz kiadni Integra imádott Desire-jéhez a frissítést ;]

Aktív témák