Hirdetés

Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz kételkedem #44015 üzenetére

    2010 májusáig én/mi is azt hittük, 1: a lapostv megfizethetetlenül drága, 2: az 50"-es lapostv az az előző gondolat hatványozva. Nem is nézegettem, még a hirdetési újságokban sem, mert minek nézegessem azt, amire esélyem sincs. Aztán egy húsvásárlásnál annyian voltak a húsboltban, hogy az Asszonyommal nem volt kedvem bemenni (az anyóséknak kellett hús) és a húsbolttal szemben volt az euronics. Akkor cetelem kártyás vásárlás mellett 127500Ft volt a samu PS50B430-as készülék. Nem akartam hinni a szememnek, hogy ennyi pénzér ekkora TV-t adnak, ami ráadásul plazma (minden előzetes körülnézés nélkül is bennem az élt, hogy ha TV, akkor az csak plazma) No és pont ekkor 150-ért már lehetett az MM-ben a PS50C430-at is venni (itt kaptam a tippet, köszönet érte) és így lett nekünk 50"-es lapostvnk :) Azóta is nagyon örülünk neki, 7végén épp megnéztünk 3rész terra novát, és 4 rész friss fringét :D Jók ezek a Fox-os 720p-s sorozatok! (mármint képminőségre is klasszak)

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Aktív témák