Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz janos666 #42600 üzenetére

    Az biztos, hogy ár/érték arányban nem a legjobb választás a VT30, de hát ugye a csúcskategóriára ez sosem igaz. Jelen pillanatban én sem voltnék hajlandó annyit fizetni érte, amennyibe kerül. Ettől függetlenül kijelenthető, hogy a jelenlegi legjobb készülék a piacon a VT30, a meglévő hibái ellenére is. Persze ezért mélyen zsebbe kell nyúlni, ezért is lehet alternatíva némi kompromisszumok felvállalása mellett az alsóbb géposztályok valamely készüléke, mert véleményem szerint nem olyan súlyú a felvállalandó kompromisszum, mint amennyivel olcsóbbak az ide tartozó készülékek. Persze, ha nem számítana a pénz, akkor én is gondolkodás nélkül a VT30-at venném, ha most kéne TV-t vennem (tavaly ilyen helyzetben a VT20-at vettem volna - mert azért van különbség a G20-szal szemben), de egyszerűen nem férne bele a keretembe, bármennyire szeretném is. Az utolsó darabokra viszont már megérheti beruházni, akkor drasztikusan szoktak esni az árak.

    A hibákat meg szerintem úgyis javítják (már aminek elve nem hardveres gátja van - mert biztos van ilyen is), az látszik, hogy a Pana ugyan ritkán dob ki frissítést, viszont amikor kidob, akkor hasznosat és adott esetben tényleg jelentős hibát is javít (lásd az idei brightness fluctuation probléma firmware-es kiküszöbölését).

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák