Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bishi

    tag

    válasz bulikavagyok #65380 üzenetére

    Már egyszer nekiülök és megnézem ezt a kódolás dolgot. Win 8-nál is az volt a baj, hogy eleinte alapból áttkódolt hangadat ment. PCM-ként. Az erősítő is ezt írta ki nem a DTS-HD MA-t. Ott fülre rosszabbnak jött le a minőség nekem - egyébként észre sem vettem volna mit ír ki az erősítő. Most utána olvastam minimálisan a PCM lehet ugyanolyan minőség. Lehet az átkódolásnál volt valami veszteség akkor. A OneGuidon keresztül határozottan a képélesség és a hang rosszabb volt mint direktben. A hang hasonlított a a Win8-ra, amit ha jól emlékszem tudtam korrigálni valahol, hogy küldje ki a hangot a Win és ne nyúljon bele a kódolásba, a dekódolást bízza az erősítőre.
    A Kodiban én azt szeretem - nekem a linux alapokon futó Kodi azaz az Openelec be is jött -, hogy bejelőli mit néztem, sok sorozatnál jól jön, meg a felirat kb. gombnyomásra letöltése filmhez, sorozathoz, és a Synology NAS be van mappolva rá. NAS-om se dekódoljon semmit.
    Remélem előbb utóbb lesz konzolokban ennyi minimális funkcionalitás előbb utóbb.

Új hozzászólás Aktív témák